Spoutaná láska na Prima LOVE! Těšte se na poutavý historický příběh nevinné nevolnice Kateriny

Ve vzrušujícím historickém příběhu křehké dívky z 50. let 19. století, která se ocitla v pasti mezi dvěma různými světy, musí půvabná Katerina bojovat za vlastní svobodu a štěstí. Podaří se jí nakonec získat kontrolu nad vlastním životem a najít lásku? To uvidíte v seriálu Spoutaná láska natočeném na motivy oblíbené brazilské telenovely Escrava Isaura, během prázdnin na Prima LOVE.

Mladou a půvabnou Katerinu (Katerina Kovalchyk) vychovávala babička Anna (Yulia Aug) tak, aby z ní vyrostla urozená dáma. Ale okolí v ní nevidí víc než obyčejný majetek boháče Petra Chervinského (Stanislav Boklan).

Kity je uzavřená mezi dvěma světy

I když byla vychována k urozenosti, stává se pouhou otrokyní místního boháče. Kdykoli může být zmrzačena, prodána nebo darována. Osud sirotka narozeného v zajetí obvykle nepomůže zvrátit ani vzdělání, ani krása. Kity se jednoduše ocitla uzavřená mezi dvěma světy – světem nevolníků a světem šlechticů. A v žádném z nich pro ni není místo.

Nové díly historického seriálu Spoutaná láska uvidíte o prázdninách na Prima LOVE.

Katerina se zamiluje do urozeného Alexeye Kosacha (Aleksey Yarovenko), který její původ nezná. Ale aby Katerina dokázala uniknout prokletému osudu a vybojovat si svobodu a štěstí, musí přežít otroctví, ztrátu svých nejbližších přátel i bouřlivou revoluci…

Podívejte se na televizní upoutávku:

Podaří se Katerině uniknout a přežít ztrátu nejbližších i bouřlivou revoluci, aby našla lásku? To uvidíte už brzy na Prima LOVE!

7 zajímavostí o seriálu Spoutaná láska

  1. Spoutaná láska je mezinárodně úspěšný ukrajinský historický seriál, který měl premiéru v roce 2019. Postupně vznikly dvě série čítající 48 epizod.
  2. Natáčení trvalo 12 měsíců a podílelo se na něm více než 230 herců, kteří byli na place 254 natáčecích dní a 50 nocí.
  3. Seriál vznikl s úmyslem vtáhnout diváky do spletitého děje, podobně jako se nechali čtenáři vtáhnout do románů spisovatelů, jako byli Alexander Dumas, George Sandová nebo Maurice Druon.
  4. Hledání herečky do hlavní role křehké a nevinné Kateriny bylo dlouhé a složité; trvalo šest měsíců a konkurzu se účastnilo více než 100 hereček včetně jedné ze Skandinávie.
  5. Seriál se natáčel na Ukrajině.
  6. Výtvarnou podobu inspirovaly slavné obrazy klasických malířů.
  7. Spoutaná láska vznikla na motivy oblíbené brazilské telenovely Escrava Isaura.

Postavy a herci seriálu Spoutaná láska

Katerina Verbitskaya (Katerina Kovalchyk)

Mladá a půvabná dívka byla babičkou vychována jako urozená dáma, ale žije jako otrokyně bohatého Petra Chervinského. Zamiluje se do šlechtice Alexeye Kosacha.

Anna Chervinskaya (Yulia Aug)

Babička mladé Kateriny.

Peter Chervinsky (Stanislav Boklan)

Místní boháč a majitel lukrativních pozemků. Je krutý a majetnický. V mladé Katerině nevidí nic jiného než jen další ze svých majetků.

Alexey Kosach (Aleksey Yarovenko) Pohledný šlechtic, který nezná Katerinin původ ani její krutý osud.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.