Co v 9. epizodě Štik nebylo: Že by Monika Michala přece jen vzala na milost?

To, že se plánuje rozvést, tvrdí Monika od prvního okamžiku, kdy na ni zamířila televizní kamera pořadu Štiky. Teď to ale vypadá, že to tak horké možná ani nebude!

Když Ornella a Pepou pozvali celou rodinku na oběd, aby jim oznámili, že se jejich rodina rozrůstá o dalšího člena, všichni Štikovi byli dost napjatí, jestli jim náhodou Ornella neoznámí, že je těhotná. Tak se naštěstí nestalo, a všem spadl kámen ze srdce.

Tak miluje Monika Štiková Michala, nebo ne?

Jak ale byla Monika zřejmě z celé záležitosti ve stresu, potřebovala se trošku ukotvit. A o koho jiného se opřít než o manžela. I když mu stále vyhrožuje rozchodem…

Na návrat velké lásky to ale bohužel skutečně nevypadá. To, že se o něj dokáže opřít, to je jedna věc, ale to, že ji dokáže vytočit, a to zcela pravidelně, je věc druhá. Tentokrát se mu společně s Ifkem a Charlotte podaří Monice překazit vaření.

Jak ale tvrdí Ornella, Monika by se před Michalem měla držet. Podle ní je to totiž právě Michal, kdo v jejím tolikrát proklamovaném „vlastním domě“ všechno koupil a zaplatil.

Hádky, hádky a zase hádky

Ornella má výhrady i vůči matčině postoji k Charlotte. Monika je přesvědčená, že Charlotte své bordelářské geny chytla nikoliv z její rodiny, ale samozřejmě z rodiny Michal. Jak jinak, že?

Faktem ovšem je, že zrovna Ornella by si měla spíš zamést před vlastním prahem, respektive pod vlastním synem. Stane se mu totiž malá nehoda.

A protože se Ifko a Charlotte osvědčí jako úklidová četa, Monika jim svěří i koupání její fenečky. Jak se jim zadaří?

Novou epizodu pořadu Štiky sledujte zase v pondělí večer na Primě!

Sdílejte článek