Dokážou se Monika s Ornellou ve Štikách konečně usmířit?

Máma s dcerou jsou na nože od doby, kdy se Ornella odstěhovala z rodinného hnízda. Nyní se ale s Pepou ne až tak dobrovolně musela vrátit, protože jim v jejich bytě přestala téct voda. Bude to příležitost ke smíření?

Pepa s Ornellou jsou nastěhovaní u Moniky. Ráno probíhá překvapivě v pohodě. Bez hádek! Bez hádek se ale vše obejde, jen než dojde na snídani.

Hádka ve Štikách hned u snídaně

Ornella s Pepou si totiž připravili snídani jen pro sebe a na ostatní se jaksi vykašlali.

Příčinou další hádky se stane Moničino zjištění o tom, jaký je její dcera Charlotte bordelář. Ornellu "vytočí" i to, že její otec s matkou ohledně pořádku v Charlottině pokoji souhlasí. Podle Ornelly má totiž Charlotte v pokoji dobře uklizeno. Co si o tom myslíte vy?

Monika má výhrady vůči vnukovi

Ornella má prostě na mámu a koneckonců i na tátu pifku. Všemu nasadí korunu Quentin, když se napije horkého čaje, trošku si spálí pusinku a bude oheň na střeše!

Monika začíná být ze svého vnoučka pěkně vedle. Tak nějak odmítá hrát s Quentinkem tu hru, kterou s ním hrají všichni, a hlavně jeho rodiče. Monice se hlavně moc nelíbí výchovné metody Ornelly a Pepy, kteří na syna podle ní nestačí.

Holky Ornella a Monika si spolu zavaří. A bude to jako dřív? Když pak dorazí Charlotte, přidá se k rodinné pohodě. Jak nakonec vykoumá, obě její dcery si své partnery hezky „ochočily“.

Návštěva kartářky

Monika se vydává ke kartářce, která jí má předpovědět budoucnost. Sice se nedozví nic extra skvělého, nakonec jí udělá radost, že má konečně ve věcech jasno. Jenže Michal a Ornella to pochopí úplně jinak a její úsměv si vyloží tak, že jí kartářka vyloží, že má zářnou budoucnost s Danem ze Šumperka. Tak to sice vůbec nebylo, ale protože je rodina přesvědčená o opaku, strhne se hádka.

Na závěr epizody ale nastane situace, která možná celou rodinu sblíží. Ornella s Pepou rodince oznámí, že se jejich rodinka rozroste o dalšího člena!

Sledujte Štiky v pondělí od 22.35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.