Dopadne to ve Štikách na Štědrý den katastrofou, nebo se usmíří?

Vánoce jsou tu a Štikovi a Koktovi jsou ve fázi války kvůli hádce o ztracené Moničiny klíče. Semkne se před svátky rodina, nebo zůstanou "na nože"? To se dozvíte v pondělní epizodě.

Ve Štikách se řeší včerejší extempore kvůli klíčům. Ornella s Pepou jsou (částečně oprávněně) z celé situace znechucení, protože ve ztrátě klíčů prsty neměli. Pepa by byl nejraději, aby se mu Monika omluvila. Jenže u Štikových to vidí úplně jinak!

Monika, stejně jako Michal, který je do své ženy zamilovaný snad víc než kdy dříve, má ale pocit, že ona byla v právu a že ji Pepa napadl. Jak to bylo ve skutečnosti, to je otázka… Michal každopádně nechce mít zkažené Vánoce a rozhodne se jednat. Svolá rodinou poradu.

Jak to bude se Štikami o Vánocích?

Michal, Monika a Ornella se tedy sejdou na neutrální půdě a celou záležitost proberou. Monika hlavně řeší, že se nedodržují její pravidla, v jejím domě totiž mají platit pouze a jenom její pravidla!

Charlotte a Ifko přemýšlejí, co komu koupit k Vánocům. Monika má jasno, její představu, a zejména finanční aspekt celé záležitosti ale mladá dvojice úplně nesdílí.

Velké přípravy na Štědrý den

Monika a Michal připravují vánoční tabuli, Michal pomáhá se salátem šunkovými rolkami, a dokonce i smaží řízky. Zkrátka se rozhodl, že chce Monice ulehčit práci, aby byla na Štědrý den v klidu.

Jenže to s Michalem, který se jí náruživě rozhodne pomoci i s vánočním salátem, úplně nejde.

Protože ale lehce nestíhají, klídek moc nehrozí. Aby se Moni uklidnila, celá rodinka si dá panáčka vodky. A nezůstane u jednoho.

Ani u Koktů nepanuje sváteční pohoda...

Když konečně přijde Pepa s Ornellou, atmosféra je trochu napjatá. Všichni se ale budou snažit, aby žádné stresy nevypluly na povrch. Jak tedy dopadnou svátky? A bude Monika spokojená s dárky?

To se dozvíte ve Štikách v pondělí od 21.30 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.