Jak to bude se Štikami o Vánocích? Po tom, co se stane ve 3. epizodě, dost krušné

V rodině totiž vyvstane hodně velký konflikt mezi Monikou a Ornellou, potažmo Pepou. K závěrečnému střetu se ale schyluje v podstatě celý díl, takže se není, čemu divit.

V minulé epizodě oznámila Monika Michalovi, že se s ním chce rozvést. Nyní je ale dost překvapená, jak zbytek rodiny na celou situaci reagoval – v podstatě nijak. Každý k tomu má své důvody, faktem ovšem je, že Monika rozvodem podle Ornelly strašila po celou dobu manželství, takže když už k rozvodu skutečně dojde, nikoho to moc nepřekvapí. Překvapivá je spíš jiná věc…

Na rodinné sešlosti se bude řešit, jak to bude vypadat na Štědrý den. Bude jej celá rodina trávit společně? Nebo bude trávit Vánoce sama Monika, rodina Ornelly, Pepy a Quentina nebo úplně jinak?

Pepa Kokta už má jasno – opět to bude velký stres, hádky a řešení dárků. Rodina chce, aby Monika slíbila, že bude o Vánocích pohoda. Jenže kdepak, to nejde. Monika má navíc pocit, že se proti ní celá rodina spiknula. A také ji štve, že od nikoho nedostává dárky a jen se dře. Vypadá to, že tahle situace nemá východisko.

Ani Ornella s Pepou ale nemají zrovna pohodičku, Ornella je totiž v něčem po mamince, a vánoční dárky také řeší.

Alergická je na to, když Pepa řekne, že nikdy nekupoval velké vánoční dárky. Prostě předvánoční atmosféra par excellence!

Pěknou vánoční atmosféru, tentokrát bez ironie, se užijí Monika a Charlotte při pečení vánočního cukroví. Když je hotovo, vyrazí obě dvě a celá rodina na Staroměstské náměstí užít si vánoční atmosféru.

Už už to vypadá na hezkou rodinnou sešlost, všechno ale naruší ztracené klíče po návratu zpět do vily. Monika obviňuje Ornellu, že ztratila, ta se ale dušuje, že za nic nemůže a problém rychle eskaluje…

Štiky sledujte již příští pondělí od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.