Na co měl Pepa Kokta Facebook a jaké jsou Moničiny nejpeprnější historky? Podívejte se na bonusy

Sedmá epizoda pořadu Štiky má svoji televizní premiéru za sebou. Co se ale do televize nevešlo nebo vejít nemohlo? Pobavte se nad bonusovými videi.

Pepa je rozený "fejsbukář". A na co měl facebookový profil? No přece aby sehnal ženy na sex. U Ornelly se ale přepočítal, ta to neviděla jen na sex…

Pepa prozradí i to, co na dívky na Facebooku fungovalo, a dozvíme se, jak dlouho vlastně Pepa s Ornellou udržoval poměr.

Monika se rozpovídá o tom, jak vybírala Michalovi filcky. Jenže Michal se dušuje, že si Monika vymýšlí. Kde je tedy pravda? To se asi nedozvíme, ale legrace to přinejmenším je.

Hádka ve Štikách, tentokrát bez Moniky

Charlotte a Ifko se pohádali, a to poměrně drsně. Charlotte Ifkovi vyčítá, že si píše s dalšími holkami. Je pořádně žárlivá. Ifko jejích žárlivých scén začíná mít dost. Ač se ale navenek tváří drsně, je vidět, že tyhle partnerské neshody s ním dost hýbají.

To Monika se opět chytne s Michalem. Tentokrát si jako zástupný problém najde, že Michal neumí vařit.

Samozřejmě jde ale o to, že se jí zdá, že Michal koukal po trenérce. Přitom mu ji ale sama vybrala. Tak v čem je problém? Je to jasné, stačí se podívat, jak Monika sleduje Michala, jak si počíná ve společnosti vnadné trenérky Marcely. Michalův zájem o ni ji samozřejmě štve, jakkoliv by to svému stále ještě manželovi nikdy nepřiznala

Monika se navíc rozvypráví o jedné nepříjemné příhodě, co se jí stala v restauraci…

Ornella a Pepa u snídaně v Brně probírají, co vlastně lidem na Brně vadí a proč si z něj dělají legraci. Ornella má poměrně odvážnou hypotézu, proč se Pepa Brna zastává.

Při rodinné sešlosti se bude opět řešit, komu smrdí nohy… A zase kritika připadne na Charlotte.

Ornella má velký plán, kam by chtěla jet při příštím výročí svatby. Bohužel, má o tom trochu jiné představy než manžel.

Na další Štiky se mrkněte příští pondělí ve 22.35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.