Ornella a Pepa zvou ve Štikách rodinu na novoroční oběd. Bude to zase drama?

Další rodinný oběd se koná překvapivě u Koktů, Ornella a Pepa připravují husu. Jak všechno zhodnotí Monika a jaká bude nálada po Vánocích?

Štiky přežily Vánoce ve zdraví a pohodě. Tedy až na Moniku, která je poměrně zklamaná z dárků, které dostala, nebo spíš nedostala…

Dobrá nálada prostě po svátcích nepanuje. Na vině je i Shadow, Ornellin pes. Když rozbije vánoční kouli ze stromečku, Monika se neudrží.

A další výstup nastane, když Quentin vleze do Moničiny skříně, kde se schová a kterou v podstatě rozboří…

Monice tzv. bouchnou saze a Ornelle všechno vysvětlí. To se nepřestane divit!

Charlotte Štiková má novoroční předsevzetí

Ani s druhou dcerou to ale Moni nemá úplně lehké. Charlotte je sice milá a hodná holka, jak ale Monika tvrdí, je až moc líná. Proto se jí matka rozhodne zasvětit do pracovního procesu. Charlotta si to ale představuje trochu jako Hurvínek válku.

Novoroční oběd u Koktových

Ornella si o svátcích udělá čas a jde se před svátečním novoročním obědem zrelaxovat ke koním. Novoroční sváteční oběd se bude konat nečekaně u Koktových, z čehož je samozřejmě hostitelka místně ve stresu.

To u koní se konečně dokáže zklidnit. Od dětství touží, že jednou bude majitelkou koně. Jenže kdo jí ho tak pořídí? A hlavně, kdo se o něj bude starat a kdo to všechno bude platit?

Před svátečném obědem nebude u Koktů moc velká pohodička, kdepak. Při pečení husy se totiž Pepovi povede polít štěně a půl kuchyně omastkem, přípravy se lehce nestíhají.

U povánočního oběda se bude rozebírat leccos. Třeba i to, kdo se bude starat o Moniku a Michala až se dožijí požehnaného věku a nebudou schopni se sami o sebe postarat. Ornella má jasno!

Jenže Monika si neodpustí, vcelku oprávněně, dodat, zda je Ornelle jasné, že nebude mít na krku jen rodiče, ale i svého o dost staršího manžela.

Monika je vůbec návštěvou, kterou chcete, hezky Ornelle a Pepovi „projede“ byt a zkontroluje, jestli mají dostatečně uklizeno. Kdepak, její dcera by neprospěla.

Povede se sváteční oběd? Jak zhodnotí „máma Štika“ menu? Zadařilo se?

Štiky sledujte v pondělí od 21.30 na Primě! Připojte se ke komunitě Štiky i v aplikaci Viber, ať vám nic neuteče. Bude to jízda!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.