Seznamte se s klanem Štikových a Koktových ve VIDEU!

Kdo jsou Štikovi a Koktovi, jejichž osudy můžete na Primě sledovat v pořadu Štiky již od tohoto pondělí do 21.30?

Monika Štiková a její manžel Michal, to je základ klanu Štikových, tedy hlavně blonďatá Monika. Moniky je všude plno, a to rozhodně nejen díky jejímu extravagantnímu vzhledu a zálibě v opulentnosti. Monika žije v duchu hesla "co na srdci, to na jazyku", doma proto bývá dost často italská domácnost.

V poslední době navíc Monika přichází na to, že jí již manželství nepřináší benefity, které očekávala, a zvažuje definitivní odloučení od Michala. Ten ale svoji ženu i přes její občasné úlety stále miluje a rád by jejich vztah zachoval. Podaří se to?

Podle Moniky je Ornella drzá a nevděčná

Ve Štikách budou ale rezonovat hlavně problémy Moniky s její starší dcerou Ornellou, dnes již Koktovou.

Ta žije se svým manželem Pepou Koktou a synem Quentinem mimo rodinnou "haciendu" a zejména Monika Štiková má pocit, že se jí dcera odcizuje. Je podle ní nevděčná a drzá. Monika si ale ani moc nerozumí se svým zetěm Pepou, který se povětšinou při hádkách zastává své manželky. Nemá to s nimi Monika lehké!

To její druhá dcera Charlotte, ta se svým přítelem Ifkem žije stále u Moniky v domě, kde jí nic nechybí. Podle "mámy Štiky" je Charlotta sice hodná a milá, ale také neskutečně líná. Není hodnocení matky vůči dceři příliš přísné? Nebo má Monika Štiková v něčem pravdu? Skoro to vypadá, jako by si Monika nejvíc rozuměla s Ifkem, partnerem své dcery. Podle "mámy Štiky" jsou totiž oba na stejné vlně...

A jsou? To se dozvíte už v pondělí 23. dubna od 21.30 na Primě v premiéře první epizody pořadu Štiky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.