Štiky mění vysílací čas. Nová dávka historek Štikových a Koktových připluje na Primu ve 22.35

Ornella s Pepou si užívají na Moravě svého víkendu, Monika si zase užívá doma coby hlídací babička vnuka Quentina a k tomu ještě štěňátka Shadowa. Jak to zvládne?

Na co se můžete těčit v dalších Štikách?

Charlotte se chystá na konkurz do muzikálu Vlasy. I přes přípravu je ale dost nervózní, ještě když se dozví, že s ní dovnitř nebude moct jít ani její máma Monika. Jak nakonec casting dopadne?

Ornella a Pepa si užívají v Brně své výročí svatby. Pepa chce své manželce dát najevo, jak si jí váží. A docela se mu to daří!

Oslava svatebního výročí Ornelly a Pepy

Ornella má ale se vztahem s Pepou jiný problém, možná by chtěla trochu aktivnějšího partnera, než v reálu má. Vůči řadě aktivit má totiž Pepa poměrně pochopitelnou výmluvu. Ornella se navíc rozpovídá o tom, jak se jí daří jejího staršího manžela měnit k obrazu svému. Tohle až Pepa uslyší….

Za to u Štikových je „veselo“. Quentinek je nemocný a jeho medicína mu bohužel nechutná. Když mu ji tedy Monika dá, pozvrací se. Pro paní domu to bude další impulz k výbuchu. Ten ale nebude směřován k vnukovi, ale ke všem ostatním. Co ji štve?

Michal chce v honbě za zachováním manželství s Monikou zhubnout. Monika mu proto domluví návštěvu fitka. A společně s tím i sexy trenérku, protože si chce manžela prozkoušet. Má to ale smysl? Dokonce i svou známou, trenérku, Monika pěkně zdrbne…

Hádka ve Štikách. V hlavní roli Charlotte a Ifko

Charlotte a Ifko se drsně pohádají, Charlotte totiž žárlí na Ifka, který si podle ní píše i s dalšími ženami. Oba vytáhnou pořádně tvrdé kalibry, a hádka vyústí dokonce odchodem Ifka z vily Štikových. Jak tohle dopadne?

Celá rodinka si vyrazí na brusle, Quentinka to moc bavit nebude, ale co hůř, Monika si na bruslích přivodí úraz! Michal to nicméně pochopí jako šanci stát se pro svoji manželku nepostradatelným.

A když se Ornella s Pepou konečně vrátí z víkendu, na rodinné sešlosti se začnou vytahovat i hodně nečekaná témata!

Štiky sledujte v pondělí od 22.35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.