Štiky připlavou na Primu!

Diváci televize Prima se mohou těšit v rámci jarního schématu na další novinku – show Štiky, která startuje již 23. dubna ve 21.35.

Televize Prima připravila do vysílání velmi neobvyklou podívanou show Štiky.

Štikovi se řítí na televizi Prima

Primácká novinka bude na obrazovkách pravidelně až do léta, a pokud si televizní diváci mysleli, že je už nemůže nic překvapit, tak rodina Štikových a Koktových je vyvede z omylu.

Více o novém pořadu Štiky, který u nás skutečně nemá obdoby, si poslechněte v reportáží našeho TopStar magazínu.

Je to jedna velká, emocemi nabitá rodina, ve které má každý své starosti, radosti, ale také sny a touhu po lásce. Jsou vášniví a často se neshodnou.

„Přinášíme našim divákům opět něco nového. Ať rozhodně nečekají žádnou reality show, protože uvidí realitu života jedné rodiny. A bude se jednat o realitu dost často bizarní,“ říká o novém pořadu Marek Singer, generální ředitel Prima Group.

„Je to skutečný příběh neskutečné rodiny, který my jsme pouze zaznamenali, a díky televizi jej zprostředkujeme divákovi,“ doplňuje Marek Singer.

Telenovela z českého rybníčku na Primě startuje již od pondělka 23. 4. ve 21.35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.