Štiky připlavou na Primu!

Diváci televize Prima se mohou těšit v rámci jarního schématu na další novinku – show Štiky, která startuje již 23. dubna ve 21.35.

Televize Prima připravila do vysílání velmi neobvyklou podívanou show Štiky.

Štikovi se řítí na televizi Prima

Primácká novinka bude na obrazovkách pravidelně až do léta, a pokud si televizní diváci mysleli, že je už nemůže nic překvapit, tak rodina Štikových a Koktových je vyvede z omylu.

Více o novém pořadu Štiky, který u nás skutečně nemá obdoby, si poslechněte v reportáží našeho TopStar magazínu.

Je to jedna velká, emocemi nabitá rodina, ve které má každý své starosti, radosti, ale také sny a touhu po lásce. Jsou vášniví a často se neshodnou.

„Přinášíme našim divákům opět něco nového. Ať rozhodně nečekají žádnou reality show, protože uvidí realitu života jedné rodiny. A bude se jednat o realitu dost často bizarní,“ říká o novém pořadu Marek Singer, generální ředitel Prima Group.

„Je to skutečný příběh neskutečné rodiny, který my jsme pouze zaznamenali, a díky televizi jej zprostředkujeme divákovi,“ doplňuje Marek Singer.

Telenovela z českého rybníčku na Primě startuje již od pondělka 23. 4. ve 21.35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.