Tohle jste ještě neviděli. Na Primu již dnes večer připlouvají Štiky!

Rodina Štikových a Koktových se řítí na vaše obrazovky již dnes od 21.30 na Primě. Nenechte si to ujít!

V první premiérové epizodě se seznámíte s celým klanem Štikových a Koktových, tedy Monikou Štikovou, jejím manželem Michalem a dvěma dcerami Ornellou a Charlottou a jejich partnery.

U Charlotty, která stále bydlí u matky v domě, je to Slovák Ifko, s nímž si „máma Štika“ výborně rozumí, Ornella z rodinného hnízda již vylétla, když se vdala za bývalého multimilionáře Josefa Koktu. S Pepou si žijí svůj život společně se synem Quentinem, kterému jsou čtyři roky.

S Pepou si nicméně Monika Štiková zdaleka nerozumí tak dobře jako s Ifkem, a právě její vztah se zetěm utváří řadu konfliktů. Několika z nich se dočkáte již v první epizodě!

V ní se bude probírat především plánování oslavy narozenin Michala. Monika je chce uspořádat s předstihem, plánuje totiž dovolenou v Dubaji s kamarádkami, ale především to mezi ní a Michalem dost „skřípe“. Na oslavě narozenin chce Monika s Michalem vše napřímo probrat. O tom ale oslavenec nemá ani ponětí, stejně jako zbytek rodiny…

Co Ornellu na matce štve? A co štve naopak Moniku na její starší dceři? I to prozradí Štiky v první epizodě již v pondělí od 21.30 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.