Tohle jste ve 3. epizodě Štik neviděli: Nechutný žert i hádka ohledně štědrovečerní večeře

Charlotte a Ornella sice vypadají jako dámy, ve skutečnosti ale umějí být i v dospělosti pěkné puberťačky, co kradou cukroví a vymýšlejí kanadské žertíky na zbytek rodiny.

Charlotte a Ornella se vypraví na lup vánočního cukroví. Máma Monika ho totiž schovala na balkón a nechce, aby ho holky „užíraly“ ještě před Vánoci.

Na Ornellu a Charlotte si Monika nepřijde

Jakmile si ale odskočí na toaletu, vyráží Ornella a Charlotte na lup.

Holky budou vůbec kout takhle před Vánoci pikle. Na Moniku si vymyslí kanadský žertík!

Monika Štiková řeší, jak bude trávit vánoční svátky, jestli s rodinou, někde na párty nebo v hotelu. Rodina se samozřejmě opět pohádá.

Hádka před Vánoci ve Štikách

Důvodem hádky budou Moničini rodiče Mikuškovi, které Michal nazývá familiárně Mikušáci. Jenže to Moniku dost popudí. A další střet na sebe nenechá dlouho čekat.

Vánoce jsou u Štikových obecně stresujícím obdobím. Další problém bude, kdo bude vařit štědrovečerní večeři. Monika s Ornellou se „štěknou“ také kvůli tomu, že Monice nikdo nechválí to, jak vaří. Zbytek rodiny by ale namísto opulentních hodů ocenil, kdyby se Monika u plotny nestrhla, a naopak byla na Vánoce v pohodě.

Před Štědrým dnem si Monika vyrazí na večírek. Po velké hádce doma je pro ni příjemná akce pohlazením po duši. Setkání s kamarádkami ale využije i k tomu, že hezky zdrbne Pepu. Ten jí totiž svým chováním poslední dobou dost irituje.

To Ornella řeší před Vánoci úplně jiné starosti, především štěňátko, které se ještě nenaučilo chodit správně čurat.

A jak to tedy o Vánocích u Štikových a Koktových skutečně bude? To se dozvíte příští pondělí ve 21.30 v další epizodě show Štiky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.