GALERIE: U Superchlapů na velikosti (břicha) nezáleží! Co na ně v trenkách říkáte?

Ženy budou žasnout, muži se mohou inspirovat! Podívejte se níže na detailní extra záběry těl našich hrdinů. Takto vypadala před tím, než nám jejich majitelé ukážou, jak moc umějí zatnout zuby, nebojí se změny, nebo ji dokonce potřebují. Těšte se, od neděle uvidíte jejich proměnu v show Superchlapi.

Těšit se můžete na policistu Jakuba, kterého přihlásila manželka; charismatického Francouze Davida, žijícího v Česku; upovídaného Petra – soutěžícího, známého již ze soutěže Hledá se táta a máma; vyhazovače Martina, který je se dvěma dětmi na mateřské dovolené; nejstaršího účastníka Jiřího, který se nebojí přijmout takto náročnou výzvu; vlasatého Jaroslava, který sám vychovává dvě děti; záletníka Rudolfa – velkého vtipálka, na kterého ale musí dohlédnout manželka, a Jirku II, pro kterého je, vzhledem k jeho fyzičce, tento závod snad největší výzvou. Zvládnou velmi náročnou přípravu, kolik z nich se dostane až do závodu a kdo nakonec zvítězí?

Premiéra interaktivní show Superchlapi začíná v neděli 1. května ve 21.35 na Primě.

Další novinky a zajímavosti ze show Superchlapi pro vás pravidelně připravujeme na stránkách o pořadu TADY. Už teď si tu můžete prohlížet videa s medailonky kluků a mužů, které budete pravidelně vídat v televizi, znělku, upoutávky s vtipnou komiksovou grafikou a řadu dalších bonusů.

Nyní se podívejte na slibované detailní záběry těl našich hrdinů PŘED nástupem do show Superchlapi. Říkali jsme, že jde o úplně běžné chlapíky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.