V PŘEDPREMIÉŘE: Sex s mimozemšťany. V nedělních Superchlapech!

Další premiérový díl reality show Superchlapi se blíží. Už nyní pro vás máme extra ochutnávku. Po tréninku dojde na jednom z pokojů k opravdu zajímavé diskuzi. Kamarád Petra Machaly má totiž sex s mimozemšťany! Poslechněte si více o takovém setkání třetího druhu na předpremiérovém VIDEU.

Superchlapi začínají být po vyloučení nezkrotného Jirky Šedy jeden tým. V dalších dílech se těšte nejen na sportovní výkony, ale hlavně na příběhy ze života! A nejen toho mimozemského:-) Epizody show Superchlapi i řadu bonusových videí najdete na Prima PLAY

Show Superchlapi sledujte v neděli 15. května od 21.30 na Primě. Užijte si ho. Pokračovat totiž budeme po hokejové pauze 29. května ve 21.55!

VIDEO II: Jak také uvidíte ve 3. dílu. Mezi některými Superchlapy to začíná pěkně vřít. Tady moment, kdy Dycha už nerozdýchá Machalu.

Sdílejte článek
Štítky hádka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.