VIDEA: 1. díl a bonusy z nové reality show Superchlapi jsou ONLINE

V premiéře interaktivní reality show Superchlapi jste poprvé viděli partu osmi chlapíků absolvovat první trénink. Počasí jim moc nepřálo a ani trenér je nijak nešetřil, jak si někteří na začátku mysleli. Hnal je na skalnatý kopec i závějemi, v bazénu pomalejší jedince urychlil násadou od koštěte.

Pokud vám utekl začátek jediného seriálu, ve kterém můžete sledovat jenom opravdové chlapy a jejich proměnu, pusťte si celý díl na Prima PLAY. Najdete tam také celou řadu VIDEObonusů.

Další díl show Superchlapi vysíláme opět v neděli ve 21.30 na Primě!

Naši obyčejní chlapi se rozhodli na sobě pořádně zamakat a změnit tak svůj dosavadní život. Ženy při sledování jejich snažení budou žasnout a muži možná najdou inspiraci pro svůj život. Nudit se nebude nikdo! Kdo z nich to dotáhne až do finálového triatlonového závodu – jednoho z nejtěžších v ČR?

Osm statečných show Superchlapi:

Během osmi dílů show může sledovat policistu Jakuba, kterého přihlásila manželka; charismatického Francouze Davida, žijícího v Česku; upovídaného Petra – soutěžícího známého již ze soutěže Hledá se táta a máma; vyhazovače Martina, který je se dvěma dětmi na mateřské dovolené; nejstaršího účastníka Jiřího, který se nebojí přijmout takto náročnou výzvu; vlasatého Jaroslava, který sám vychovává dvě děti; záletníka Rudolfa – velkého vtipálka, na kterého ale musí dohlédnout manželka, a Jirku II, pro kterého je, vzhledem k jeho fyzičce, tento závod snad největší výzvou.

VIDEO: Se Superchlapy ve sprše

Všech osm čeká pořádná dřina a několikaměsíční tvrdý trénink, aby zvládli náročný triatlonový závod (1,9 km plavání, 90 km na kole, 21 km běhu). Rozhodně jim pomůže vedení zkušeného trenéra Jana Vaňka, který se věnuje české triatlonové špičce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.