VIDEO BONUS Triatlon pro skoro neplavce? Superchlap Jarda Slepička to bude mít fakt těžký

„Jardo, ty se budeš muset hodně učit!“ To suše konstatoval hlavní trenér Superchlapů Jan Vaněk nad plaveckým, tedy spíše potápěčským výkonem Jardy Slepičky. Pusťte si Jardu, který vodu nikdy nemusel, na bonusovém VIDEU v úvodu. Věříte v jeho plavecké napravení?:-)

Jen pro upřesnění. Všech osm hrdinů interaktivní reality show Superchlapi čeká pořádná dřina a několikaměsíční tvrdý trénink, aby zvládli náročný triatlonový závod (1,9 km plavání, 90 km na kole, 21 km běhu). Pomůže opravdu všem vedení zkušeného trenéra Jana Vaňka, který se věnuje české triatlonové špičce? To můžete sledovat každou neděli ve 21.30 v premiérových dílech show Superchlapi na Primě.

Všechna bonusová videa i celé odvysílané epizody show Superchlapi najdete online TADY

V PŘEDpremiéře 2. dílu se podívejte na Jardu "plavce" a jeho vývoj:

Více o Jardovi si pusťte v jeho medailonku:

Sdílejte článek
Štítky triatlon

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.