Celebrity

17. prosince 2021 05:35

Petra Kloidová

Svatba na první pohled: Tato dvojice se poprvé potká až u oltáře. Vyjde jim to?

Svatba na první pohled USA (1) - upoutávka

Existuje láska na první pohled? Reality show Svatba na první pohled ukáže šest mužů a žen, kteří se poprvé uvidí až u oltáře.

Rozechvělé pohledy, dlouhé čekání a svatební hosté, které ženich absolutně nezná. Jak bude vypadat nevěsta zahalená v závoji? Padnou si budoucí novomanželé do oka? Mnoho otázek a očekávání nabízí americká reality show Svatba na první pohled už v pátek na Prima SHOW ve 21:20.

Šest manželských příběhů

Šest nezadaných amerických mužů se ožení s šesti svobodnými americkými ženami. A to i přesto, že se předtím nikdy nepotkali. Jak se dali dohromady? Každému z nich vybral perfektní protějšek zkušený tým expertů na vztahy. Tři pečlivě sestavené páry se poprvé seznamují až během svatebního pořadu. Otázkou zůstává, jestli jim to vydrží…

Svatba na první pohled je vyloženě osobní a velice intimní experiment, během kterého tři muži a tři ženy souhlasí, že se ožení a vdají. Jenže háček je v tom, že ani jeden z nich netuší, koho si vezmou! Své protějšky totiž nikdy nepotkali. Jak je to možné? Dohromady je svedl zkušený tým vztahových expertů. Dvanáct epizod této nevídané a rozhodně neokoukané reality show nabízí podívanou jako žádná jiná. Šestice odvážných nezadaných je nejprve pečlivě analyzována. Ale už v druhé epizodě stojí páry před oltářem – kde se potkávají vůbec poprvé. Budou mít nervy a odvahu říct si „ano“? Pokud ano, čeká je rychlý sled událostí.

Líbánky s neznámým

Neuběhne ani 24 hodin a páry vyrážejí na líbánky. Po návratu se nastěhují do společných domácností. Co se stane, když zjistí, že jejich každodenní životy, radosti a starosti nejsou vzájemně kompatibilní? A co až se budou snažit skloubit nové manželství se svým starým společenským životem?

Nebo když se u některých nevyhnutelně objeví problémy se sexem, intimitou a důvěrou? To nejzásadnější rozhodnutí však čeká všechny tyto páry až po svatbě: zůstanou spolu, nebo budou chtít rozvod? A komu to vydrží aspoň šest následujících měsíců? Sledujte Svatbu na první pohled a zjistěte, jestli se dá z odborného hlediska vyzrát na něco tak nevyzpytatelného, jako je láska.

Zajímavosti:

  • Svatba na první pohled je úspěšná americká reality show, která se poprvé objevila na televizních obrazovkách v červenci 2014.
  • Americká verze tohoto pořadu vznikla podle dánské reality show Gift Ved Første Blik.
  • Dánský televizní formát tohoto pořadu se stal předlohou pro místní verze vysílané ve více než desítce zemí světa včetně České republiky, Slovenska, Belgie, Bulharska, Velké Británie, Austrálie, Itálie, Německa, Finska, Francie, Polska, Portugalska, Nového Zélandu, Izraele, Švédska, Nizozemí, Srbska, Chorvatska, Brazílie, Španělska, Švédska, Maďarska nebo Rumunska.
  • Čerstvě sezdaným párům pomáhají odborníci, mezi kterými je klinický psycholog, sexuolog, sociolog, kaplan nebo experti na vztahy a vzájemnou komunikaci.
  • Díky úspěchu reality show Svatba na první pohled vzniklo osm spin-offů – spřízněných pořadů, které se zaměřují na první rok společného života, druhou šanci, šťastné páry – nebo naopak na jednotlivce, kteří se k nikomu nehodí: Married at First Sight: The First Year, Married Life, Married at First Sight: Second Chances, Jamie and Doug Plus One, Married at First Sight: Honeymoon Island, Married at First Sight: Happily Ever After, Married at First Sight: Couples' Cam a Married at First Sight: Unmatchables.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.