10 otázek pro Petru Hřebíčkovou

Svatby v Benátkách – Anketa s Petrou Hřebíčkovou

Ve čtvrtek uvidíte poslední díl Svateb v Benátkách. Olga si konečně splní svůj sen a vezme si muže, kterého miluje. Představitelka Olgy Drozdové, krásná a talentovaná Petra Hřebíčková, nám odpověděla na pár životně důležitých otázek. A bylo jich přesně deset.

Hvězda Svateb v Benátkách dotočila druhou řadu Svateb v Benátkách. Diváci ji znají jako Olgu Drozdovou žijící v Benátkách nad Jizerou. Petra Hřebíčková však pochází z Moravy a třicet let svého života tam také prožila. Po tom, co dosáhla jednoho z nejlepších úspěchů, kterých herečka profesně může dosáhnout (cena Thálie za Maryšu), odvážně ze zlínského divadla odešla do neznáma. Petřino neznámo byla ve skutečnosti nejistá budoucnost v Praze. Možná ani sama nečekala, že bude tak úspěšná.

Kde leží její srdce? Na Moravě, nebo v Čechách?

A proto jsme se jí zeptali, kde leží její srdce, jestli na Moravě, nebo v Praze. Bude to Praha, kde zažívá tolik pracovních úspěchů, a kde potkala i svou životní lásku (herce Matěje Dadáka)? Nebo si vybere Moravu, kde prožila většinu svého života?

Stejnou měrou nás zajímalo, jestli by si vybrala raději kočky, nebo psy a další otázky, bez kterých se nedá žít:-)

Podívejte se na rozhovor!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.