10 otázek pro Petru Hřebíčkovou

Svatby v Benátkách – Anketa s Petrou Hřebíčkovou

Ve čtvrtek uvidíte poslední díl Svateb v Benátkách. Olga si konečně splní svůj sen a vezme si muže, kterého miluje. Představitelka Olgy Drozdové, krásná a talentovaná Petra Hřebíčková, nám odpověděla na pár životně důležitých otázek. A bylo jich přesně deset.

Hvězda Svateb v Benátkách dotočila druhou řadu Svateb v Benátkách. Diváci ji znají jako Olgu Drozdovou žijící v Benátkách nad Jizerou. Petra Hřebíčková však pochází z Moravy a třicet let svého života tam také prožila. Po tom, co dosáhla jednoho z nejlepších úspěchů, kterých herečka profesně může dosáhnout (cena Thálie za Maryšu), odvážně ze zlínského divadla odešla do neznáma. Petřino neznámo byla ve skutečnosti nejistá budoucnost v Praze. Možná ani sama nečekala, že bude tak úspěšná.

Kde leží její srdce? Na Moravě, nebo v Čechách?

A proto jsme se jí zeptali, kde leží její srdce, jestli na Moravě, nebo v Praze. Bude to Praha, kde zažívá tolik pracovních úspěchů, a kde potkala i svou životní lásku (herce Matěje Dadáka)? Nebo si vybere Moravu, kde prožila většinu svého života?

Stejnou měrou nás zajímalo, jestli by si vybrala raději kočky, nebo psy a další otázky, bez kterých se nedá žít:-)

Podívejte se na rozhovor!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.