Seriály a filmy

19. července 2017 13:04

Petra Kloidová

10 zásadních dílů z romantického seriálu Svatby v Benátkách

Sledujte romantický seriál Svatby v Benátkách online. Svatby, léto a její lásky. I to je téma seriálu, kde hraje hlavní roli krásná blondýnka Petra Hřebíčková. Její postava, majitelka svatebního salónu Olga, hledá lásku do konce života. Než ji najde, čeká ji spoustu patálií (nejen) s muži.

Zažít romantiku a opravdovou Itálii nemusíte jen v těch nejslavnějších Benátkách. I takové Benátky nad Jizerou skrývají ty nejromantičtější příběhy, které se stvrzují svatbou, stejně jako životní osudy, jež seriál převypráví s humorem.

Hlavní hrdinkou je krásná pětatřicetiletá Olga Drozdová (Petra Hřebíčková), maminka dvojčat, která stále hledá toho pravého. Vztahy jí dělají vrásky, pokud už si na ně v bláznivém životním kolotoči vůbec najde čas, protože role matky a spolumajitelky svatebního salonu ji plně vytěžuje. Salon založila společně se svou kamarádkou Lolou (Alice Bendová).

Olga je srdcařka, která umí na svatbách svých klientů řešit krizové a často i vtipné momenty s noblesou. Svatby jsou pro ni dojemnější o to víc, že by si jednu takovou přála i pro sebe, jenže zatím není s kým.

Máme pro vás 10 zásadních dílů ze Svateb v Benátkách. Seriál Svatby v Benátkách a všechny jeho díly najdete online na iPrimě.

1. Jak to všechno začalo (pusťte si celý díl teď, stačí kliknout na titulek)

2. Když Olze a manželce Filipa dojde trpělivost. Olga vyhodí milence, Eliška manžela

3. Moment, kdy se José objeví u dveří Olgy po deseti letech

4. Olga prožívá první hezké chvíle s Josém a dětmi

5. Moment, kdy Pivoda zjistí, že dvojčata jsou jeho

6. Když Roman vyzná lásku Olze

7. Jak Roman požádá Olgu o ruku

8. Olga konečně podlehne charismatickému Josému

9. Leoš Mareš se žení

10. Happy end Olgy

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.