3 ankety na čtvrteční díl. Tipujte, jak vše dopadne!

Televizní upoutávka, ale i speciální sestřih z budoucího dílu, který můžete vidět jen na webu Svateb v Benátkách, vám napověděla mnohé o tom, co se bude dít ve čtvrtečním 63. dílu. Máme pro vás několik otázek!

Marika se konečně odhodlá říct Josému pravdu. José tak zůstane sám. Během oslavy divadelního úspěchu se však u jejich stolu objeví jeho devatenáctiletá ex-milenka. Marika by v tu chvíli znovu vraždila. Rozhodí Jůlie jejich nově nabitý čerstvý vztah?

Lola je přesvědčená, že její sterilizace bude to nejlepší řešení a Milánek stále nic netuší. Karel Zelený konečně odhalí pravdu i Heleně, kterou poslední dobou zaplavuje romantickými dary! A David se začíná sbližovat s praktikantkou Hankou, kterou obtěžuje starší muž...

Podívejte se na náš speciální sestřih ze čtvrtečního dílu:

Čtvrteční díl Svateb uvidíte ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.