3 otázky pro diváky! Měl by Milánek odpustit Lole?

75. díl Svateb v Benátkách odhalil Josého záměr s miminkem. José si totiž neužil dětství svých dvojčat, protože byl ve Španělsku a o dvojčatech neměl ani ponětí. Teď chce všechno napravit. Ale Olga mu příliš nevěří... Co si o tom myslíte vy?

Milánek se pro změnu stále nemůže dostat přes vztah s Lolou, s kterou se nedávno rozešel. Stále na ní myslí, a ve chvíli, kdy se ho Lola snaží kontaktovat, se chová jako malý kluk. Schovává se za barem a nebere telefony. Vypadá to, že většina Benátek si myslí, že by se ti dva měli dát dohromady. A to bude pro Milánka ještě velká výzva.

Větší výzvu plánuje José. Ten se rozhodl pokořit všechny společenské stereotypy, které v naší republice ještě můžeme nalézt hustě zakořeněné. Zatímco v severní Evropě muži chodí na mateřskou dovolenou skoro povinně, v Čechách je takových mužů málo. Většinou to ovšem nezpůsobují jen společenské předsudky, že správný muž se má o rodinu postarat hlavně finančně, ale může za to úplně jiný finanční důvod. Čeští muži berou stále o 26 % víc za stejnou práci než ženy. Finančně se tedy mladé rodině nevyplatí, aby muž zůstával na mateřské dovolené, když žena ve svém zaměstnání bere méně peněz.

Co si o Josého rozhodnutí myslíte vy? HLASUJTE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.