Seriály a filmy

13. listopadu 2014 11:00

Petra Kloidová

4 dramatické situace z úterního dílu. Řešili byste je jinak? Hlasujte!

Úterní Svatby v Benátkách na Primě nám trochu zamíchaly s kartami, byli jste svědkem několika dramatických situací, které vás klidně mohly zvednout ze židle. Připomeňte si ty největší a řekněte nám prostřednictvím hlasování, co si o tom myslíte. A jak byste se zachovali vy?

Úterní Svatby v Benátkách měly několik momentů, u kterých vám, jak se lidově říká, "spadla čelist." A to to vypadalo, že většina vztahových karet už je dávno rozdaná. Nicméně i Svatby v Benátkách a jejich postavy umí perfektně překvapit. Připomeňte si několik situací, které pro vás byly tak trochu šokující nebo vám prostě zvedly mandle.

Nejdříve začneme s drzým doktorem Bromem, který se celou dobu chová jako milovník žen, ale pokud přijde na vlastní obhajobu, je to tvrdý manipulátor. Brom má záviděníhodnou schopnost ze sebe udělat oběť. Vzpomínáte si na jeho brutální dialog s Lenkou, když spolu zůstali sami v ordinaci?

"Ty si mezi mě a Davida vrazila klín. Ty si se vyspala s jeho nejlepším kamarádem."

Zasloužila si Lenka takovou reakci? Nebo by měl arogantní Brom trochu brzdit?

"Je vážně sex s Bromem tak skvělej, že zapomeneš i na to, jak se jmenuješ?"

"Proti tobě je každej king."

Na to se zeptal David Lenky. Ta mu řekla tvrdou pravdu: "Vždycky jsem měla pocit, že během toho myslíš akorát na cizí zuby."

"A nenapadlo tě někdy, jaký by to bylo po těch letech?"

Ptá se Dagmar Davida, který je po hádce s Lenkou hodně naštvaný. "Ne. To jakože bysme to měli dát dohromady, když ty u toho myslíš na písemky a já na zuby?"

"No, vidíš, a já na to myslim čím dál tím častějc."

"Chybí mi ta nespoutanost."

"Ty se chceš vrátit do Španělska?"

José Olze naznačil, že by se rád vrátil do Španělska. Chybí mu ten pocit, že je zodpovědný pouze sám za sebe, a nespoutanost. Kvůli dětem to však neudělá: "Tak je chci aspoň naučit, že neexistuje ta jediná správná cesta..."

Hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.