5 otázek na úterní díl. Dají se Filip s Eliškou dohromady? Hlasujte!

Úterní 54. díl neokdryl příliš odpovědí. Filip a Eliška se začali během vzpomínání na krásná společná léta líbat. Lenka začala vyhřožovat Davidovi. Úterní díl Svateb v Benátkách nedal odpovědi, ale vzniklo několik otázek. Hlasujte, co si o tom myslíte.

Romeo se v 54. dílu Svateb v Benátkách dozvěděl, že Kamila celou dobu nepřiznala pravdu. Vdaná sice není, ale zapomněla se zmínit o své dvanáctileté dceři. Romeo je pěkně vytočený a s Kamilou se pohádají.

Lenka zatím nemůže vystát to, že v ordinaci je krásná praktikantka, která s Davidem flirtuje. A tak se mu rozhodla říct, že Viktor ji uhání zpět. David je vzteky bez sebe. Co by měl dělat? A měla mu Lenka říct pravdu?

Máme pro vás několik otázek, u kterých nám můžete říct, co si o počínání svých oblíbených seriálových postav myslíte. Dělají chybu, nebo byste se zachovali stejně? Řekněte nám to v hlasování!

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě zase ve čtvrtek ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.