7 otázek z úterního dílu Svateb. Hlasujte, jak se měly zachovat seriálové postavy

Měla se Olga rozcházet s Romanem, když ho ještě stále miluje? Máme pro vás dalších šest otázek a vy máte možnost hlasovat, jak by se měly oblíbené seriálové postavy zachovat podle vašeho úsudku správně.

Úterní díl byl pro Olgu poněkud bolestivý. Možná jí poprvé došlo, že s Romeem jako partnerem je nadobro konec. Olga sice byla ta, která dala Romeovi sbohem, ale její srdce se viditelně ještě nedoléčilo. A sama je překvapená, jak rychle se vyléčil z jejich velké lásky a zasnoubení sám Romeo.

S Davidovým Honzou zase hodně zacloumal fakt, že se mu jeho vlastní otec nesvěřil, že bude vychovávat cizí dítě. Scénu udělal tedy pořádnou. V následujících řádcích máte možnost hlasovat, jak myslíte, že by se měli Olga, Romeo, David a Honza zachovat?

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)

Odpovědi na některé z otázek můžete vidět v dalším dílu Svateb v Benátkách na Primě již tento čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.