Alice Bendová si ve Svatbách zahrála na modelku. A to se bála, že se do šatů nevejde!

Ještě před tím, než Alici Bendovou objevil televizní a filmový průmysl, živila se jako modelka. Když se podíváte na její kočičí oči, gazelí nohy a dokonalé tvary, bude vám to jasné. Teď si na modelku svatebních šatů zahrála i ve Svatbách v Benátkách. Během natáčení však měla jeden problém...

Alici, která v seriálu hraje majitelku svatebního salónu Navždy spolu, která sem tam musí pro své půjčované svatební šaty udělat i jinou službu. Tentokrát si musela zahrát na modelku, aby mohli nafotit svatební nabídku svého salónu.

Scéna se natáčela těsně po Vánoci, kdy většina z nás řeší nabraná kila. A jak nám prozradila Alice, ani ona nebyla výjimkou. Ještě před natáčením, kdy si zkoušela jako Lola ve svém salónu svatební šaty, měla trochu obavy. Vejde se po bujných Vánocích do šatů, které si zkoušela před třemi týdny?

„Bála jsem se, jestli mi šaty padnou, o Vánocích jsem totiž docela hřešila. Já bohužel miluju jídlo, a proto si musím dávat pozor na to, co jím. A miluju úplně všechno. Pravda, spíš než na sladké si potrpím na slaná jídla, ale i tak. Sice moc nemusím řízky, ale miluju mámin bramborový salát a během třech dnů ho dokážu sníst celou mísu. Takže přestávám hřešit a končím s dobrůtkami,“ slibuje Alice. Šaty nakonec oblékla bez problémů.

Jaké šaty by si Alice Bendová sama vybrala?

Alici svatební šaty padly jako ulité. Kdyby se případně chtěla znovu vdávat, líbily by se jí takové šaty i na její vlastní svatbě? „Šaty jsou krásné, ale já mám raději klasické princeznovské šaty s dlouhou vlečkou. Nemusely by mít ani obruč a klidně by mohly mít i korzetový živůtek. Líbí se mi šaty z francouzské krajky a spíš než bílé bych dala přednost barvě šampaň,“ prozradila herečka.

Lolu ve svatebním uvidíte na Primě již tento čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.