Seriály a filmy

26. července 2014 10:00

Petra Kloidová

Alois Drozd se pere za čest rodiny!

Alois Drozd (Ladislav Potměšil) je chlap každým coulem. Když někdo haní jeho rodinu, neváhá se i ve svém věku s posměváčkem poprat. Rvačku uvidíte v pátém díle primáckého seriálu Svatby v Benátkách.

Alois Drozd je znechucený ze svého syna. Prošustroval peníze a není schopný zajistit svou rodinu. Tak přišel s prosíkem za starým tátou, aby mu pomohl. Svou snachu a vnučku Alois miluje, ale na syna by nejraději vzal vidle. Když se ale začnou otírat o čest Aloisovy rodiny chlapi v hospodě, nejvíc Jarda Poběda (Jan Szymik), to je jiná. V tu chvíli se Alois neváhá poprat.

Scéna rvačky se točila v jedné venkovské hospůdce, kterou majitel otevřel speciálně pro účely natáčení seriálu. Na rvačku dohlížel kaskadér, který koordinoval herce, aby si neublížili. Jednoho z herců napadlo zdramatizovat scénu tím, že zvedne nad hlavu židli, kterou se bude bránit, což se režisérovi líbilo, tak nápad okamžitě přijal.

Byla to typická scéna bitky, která vznikne z provokativních hospodských řečí. Na místě jsme s kaskadéry dolaďovali, jak se máme prát. Nakonec jsme na sebe vzali i židle, jen jsme museli dát pozor, abychom se jimi nepomlátili a nezranili ani nikoho z těch, kdo seděli kolem,říká Ladislav Potměšil.

Pořádnou vesnickou bitku uvidíte na Primě už v neděli ve 20.15 ve Svatbách v Benátkách!

Mezitím se nechte nalákat fotkami:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.