Andrea Verešová bude nevěsta-kaskadérka!

Už zítra večer se budete moct podívat na první díl nového primáckého seriálu Svatby v Benátkách. A uvidíte v něm hned také první svatbu, při níž půjde snoubence, kterou hraje modelka Andrea Verešová, o život.

Andrea hraje v seriálu Mirku, která si má vzít během pompézního sňatku pana Opičku (Ernesto Čekan). Svatbu provází patřičný shon a nervozita, na poslední chvíli se například musí nechat převázat svatební kytice. Budoucí novomanžel se uklidňuje doutníčkem, který si zapálí. Bohužel ho pak odhodí tak nešikovně, že od něj chytne nevěstina vlečka. Může být něco horšího, než svatba, při níž hoří nevěsta? Ale svatební agentura Navždy spolu, kterou vlastní v seriálu Olga Drozdová (Petra Hřebíčková), si poradí i s touto infarktovou situací.

Na natáčení tohoto obrazu dohlíželi kaskadéři, jedna kaskadérka byla připravena i jako dubl Andrey Verešové. Modelka ale nakonec scénu natočila sama. Neměla při ní strach? „Samozřejmě že měla, tedy spíš respekt než strach. Myslím, že podobné pocity by měla i profesionální herečka nebo kaskadérka. Přece jen, když pracujete s ohněm, může se stát cokoliv, i když je scéna dobře připravená a dohlížejí na ni odborníci. Šaty pak ale hořely méně, než jsem si myslela, vlastně oheň zničil především vlečku. Všechno klaplo přesně tak, jak mělo, scéna se natočila bezpečně a bez úrazu,“ říkala Andrea Verešová.

K úhoně při natáčení tohoto obrazu přišly tedy pouze nevěstiny šaty. Hořela sice především vlečka, ale byla zničená i spodní část šatů. Vyrobila je přímo na zakázku pro seriál módní návrhářka Taťána Kovaříková. „Kdybych tyto šaty prodávala v butiku, jejich cena by byla 45 tisíc korun,“ říká. Protože bylo velmi riskantní mít pouze jeden kostým, kostymérky měly v záloze šaty dvoje. Přesto se scéna zkoušela zhruba čtyři hodiny, aby se povedla hned napoprvé. Vlečka totiž hořela velmi rychle a oheň nejenže začal ničit také samotné šaty, ale nebezpečně se přibližoval i k modelčiným vlasům. Proto stáli hned u kamer kaskadéři s hasicími přístroji, aby v momentě, když by scéna začala být pro modelku příliš riskantní, okamžitě zasáhli.

První díl seriálu Svatby v Benátkách se jmenuje Hořící nevěsta a uvidíte ho už zítra večer na Primě ve 20:05.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.