Anketa: Měla by Olga podlehnout Josému?

Když se objevil charismatický cizinec ve svatebním salonu, nejedno ženské srdce zaplesalo. Prošedivělé vlasy a oči, na kterých je vidět, že je baví svět. Takový je José Pivoda. Bývalý milenec na jednu noc a otec Olžiných dvojčat.

José objevuje vedle Olgy čím dál tím častěji. Ta však nechce o jeho osobním kouzlu ani slyšet (i když slepá viditelně není:). José ji hravým způsobem svléká pohledem, usmívá se na ni a během jeho "tokání" okouzluje i Olžino okolí. Přestože tuší, že vedle Olgy ve stínu stojí muž, na kterém jí záleží. Nerozumí tomu, proč se Olga od něj drží neustále co nejdál a proč se ho bojí.

Filip má viditelně o trochu toho osobního kouzla méně než José. Přesto přese všechno (a tím myslíme jeho neustále lži) má Filip jednu nespornou výhodu – má rezervované obrovské místo v srdci Olgy.

Podívejte se na video:

Co si myslíte vy? Měla by Olga Josému podlehnout?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.