Bonus: Absurdní situace od začátku až do konce. Aneb, když David vaří...

Svatby v Benátkách – Když David Grábner vaří

To si takhle David Grábner "vaří" v mikrovlnce a Leka žehlí. Klasická domácnost velice neklasického partnerství. A zase vypadne elektřina. Lenka už se neudrží a začne situaci řešit. Podívejte se na absurdní scénku, která střídá ještě absurdnější scénu. Vyplatí se počkat až do konce.

Protože Lenka se rozhodne rázně vyřešit situaci, na kterou paní Krejzovou upozorňuje už nějaký ten pátek. Pojistky totiž v novém bytě vypadávají neustále. Nic se však neděje. A tak Lenka schází dolů do bytu paní Krejzové s plným talířem buřtguláše.

Lenka se jako cizí žena hrne dovnitř bytu domovnice, kde potkává Filipa, manželského utečence, který právě své matce rozmrazuje mrazák fénem. Ano, fénem. Lenka je sice překvapená, ale to neznamená, že se stáhne. A tak si pevně stojí za svým dramatickým výkonem a za svým požadavkem, jestli by mohla svému hladovému příteli ohřát jeho večeři....

Podívejte se do vtipného absurdna sami ve video.

Tuto scénu uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.