BONUS: Josého hořkosladké vyznání lásky Olze

Svatby v Benátkách – José Olze vyznal lásku

José je teď omámen láskou. Miluje svoje nové desetileté děti a jejich matku. To, že ji má rád, už jsme si všimli. Nicméně, v díle, který uvidíte toto úterý se ukáže, že to s tou láskou snad myslí i vážně. Co na to Olga?

José dělá všechno na sto procent. V případě, že má radost, musí ji mít všichni ostatní. Rozhodne se, že s dětmi bude trávit každou volnou chvilku. Snaží se jim tak nahradit deset let, které promeškal. Olga z rozhodnuté Josého ale rozhodně nadšená není. José na ní dokonce ani nepočkal ve chvíli, kdy pravdu o jejich otci řekne dětem. prostě to na ně bez příprav vybalil.

Olga je uražená a zároveň si hlídá svoje osamělé teritorium. Chce mít svůj vlastní život bez mužů. A jeden se jí právě vkrádá do života. To nepočítáme Romea, který je také pěkně neodbytný. Co se týče Josého,Olga se neodobrovolně před dětmi tváří, že je všechno v pořádku, ale za každou cenu se snaží sympatického bohéma, s kterým kdysi strávila jednu vášnivou noc, vystrnadit ze svého života.

José však takové bitvy nevzdává, to už jsme si mohli všimnout. A dětí, které miluje už teď se nevzdá rozhodně. Během jedné hádky se Olze svěří, že jí miluje. Ale je to hořkokyselá výpověď muže, který má srdce na dlani. Podívejte se na video.

Jak na to zareaguje Olga, obměkčí jí jeho vyznání?

Sledujte Svatby v Benátkách toto úterý ve 20.15!

Sdílejte článek