Seriály a filmy

20. července 2014 21:30

Petra Kloidová

BONUS, který jste v seriálu neviděli! Manageři chtějí manuál na svatební noc!

Olgu už máloco u svých klientů, kterým zařizuje svatby, překvapí. Managerská dvojice ji ale uvedla rovnou do rozpaků! Mediální analytici nejenom, že mluví hlavně cizími slovy, ale všechno chtějí naplánovat. Dokonce chtějí i manuál na svatební noc. A v tom se vyžije Romeo!

Tuto scénu jste v seriálu neviděli! Podívejte se na video, kde si dva vrcholoví analytici chtějí naplánovat svatbu a všechno musí být, jak se tak říká, tip top. Budoucí nevěsta se dokonce zarazila i nad tím, jestli by neměla být svatební noc nějaký rituál, který nezná.

To Romea pobaví: "Já nevím, jak vy, ale já tomu říkám sex," směje se Romeo a budoucímu manželovi doporučí čtivo, které se prodává v horních policích trafik.

Podívejte se sami na vtipnou scénku!

Petra s Filipem nevěří svým vlastním uším

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.