Seriály a filmy

17. října 2014 08:00

Gabriela Gabrielová

Bude Krejzová do roka pod čepcem? Tradice hovoří jasně

Láska není jen pro mlaďochy, řekl si pár z domova seniorů a požádal Olgu s Lolou o vystrojení parádní veselky. Mezi pozvanými byli i Eva Krejzová s Karlem. A právě paní Krejzová chytila nevěstinu kytici. Co myslíte, bude do roka další svatba?

Eva Krejzová byla svým téměř brankářským zákrokem při chytání kytice sice zaskočená, ale v očích měla jistou jiskru naděje.

Představme si ale snoubence, kteří oba žijí v domově pro seniory. Pan Rada (Petr Pelzer), požádá o ruku svou přítelkyni paní Jalovcovou (Libuše Švormová).

„Svatba byla krásná a trochu i žertovná. S Petrem Pelzerem se známe léta letoucí, byli jsme spolu v angažmá v Městských divadlech pražských, ale před kamerou spolu hrajeme myslím poprvé. Bylo to hezké setkání, točilo se v létě, bylo krásně, tak jsem si stihla ještě prohlédnout Benátky, které se mi moc líbí,“ říká paní herečka.

Fanoušci seriálů na Primě vědí, že Libuše Švormová hraje také v Cestách domů, a to paní Konůpkovou, tetu mafiána Záviše (Ivan Jiřík), a zanedlouho se v Cestách domů zase objeví. „Paní Konůpková stále věří, že její synovec nespáchal všechno to, zač ho zavřeli, plně za ním stojí, on je jako její vlastní syn a smysl jejího života,“ říká paní Libuše.

Dívá se herečka, jejímž hlasem před lety mluvila filmová Angelika, na seriály, v nichž hraje? „Viděla jsem pár dílů Cest i Benátek, abych se podívala, oč v nich běží, než jsem začala natáčet, a také mě zajímali mí kolegové, kteří v nich hrají, například Petr Kostka nebo Alenka Vránová. Ale jinak pravidelně nesleduju žádný seriál, nemám čas, hraju v divadle a zkouším novou inscenaci. Večer je pro mě příliš cenný kapitál, než abych ho obětovala sledování seriálu,“ vysvětluje Libuše Švomová.

POdívejte se na svatbu seniorů a hod kyticí

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.