Budeme zase řešit děti, prozrazuje o druhé sérii Svateb Hana Gregorová

Svatby v Benátkách - Hana Gregorová o druhé sérii

Stejně tak jako Petra Hřebíčková, tak nám i Hana Gregorová během promo focení druhé série prozradila jaká podle jejího názoru bude druhá série. A my vám prozradíme o Libuši a jejích starostech ještě něco navíc.

Natáčení druhé série je v plném procesu výroby a Hana Gregorová, která v seriálu Svatby v Benátkách hraje Libuši Drozdovou, si během první série užila svoje. Třeba Platonickou lásku ve formě milovníka poezie a pana učitele, kterého si nakonec po několika nevraživých hádkách s manželem Libuše, vzala její kamarádka Boženka. Dále také problémy s milovaným synem, který udělal už tolik životních chyb, že je i Libuše přestala počítat.

Libuše bude mít nápad...

Jak nám Hana Gregorová prozradila, druhá série Svateb bude trochu veselá, ale trochu i smutná. Tak, jak to v životě chodí. Největší problémy ji čekají s dětmi. Milovaný Ivánek se chystá v druhé sérii na život poustevníka, protože Marika se vracet nechce. Zatímco Ivan celou polovinu první série prožíval kariérní úspěchy (vzpomínáte na kudlanku a roli bodyguarda?), v druhé sérii se tloušťka jeho scénářů bude ztenčovat. Chtějí ho snad ze seriálu zase vyhodit?

Libuši napadne jeden profesní nápad, nechte se překvapit do jaké profese chce Ivana navrtat...

Podívejte se do fotogalerie, kde najdete fotky z druhé série:

Stejné problémy budou mít Drozdovi i s Olgou. Ta viditělně sama tápe, kdo je otcem jejích dětí. Ale Filip má jasno a svoje otcovství bude chtít řešit i s Drozdovými ve Špičce....

Víte, co čeká hlavní postavu seriálu Svateb v Benátkách? Její pozici ji teď rozhodně nezávidíme:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.