Seriály a filmy

26. července 2014 20:00

Petra Kloidová

Co je dobré na sperma? To vám poradí Alena Vránová!

Svatby v Benátkách – Jak zlepšit potenci?

Alena Vránová, která hraje ve Svatbách v Benátkách vykutálenou domovnici paní Krejzovou, se nechce vzdát svého plánu. Rozhodla se totiž, že její syn si musí opatřit co nejdříve dědice, který po ní všechno zdědí. A tak se snaží synovi připravovat afrodiziakum!

Seriálový vykutálený syn Filip Krejza se už tři roky se svou manželkou Eliškou pokouší o to zplodit potomka. Jak to tak v našem civilizovaném světě bývá, zatím neuspěli. Plodnost je v dnešní době v podstatě nedostatkové zboží. Nemluvě o tom, že Filip se angažuje i v jiných postelích než jen v těch manželských.

A tak Alena Vránová v seriálu vzala budoucnost svého vnuka či vnučky do vlastních rukou. Filipovi připravila salát plný afrodiziaka! Jak to dopadlo? Na to se podívejte ve videu!

Podívejte se, jak se natáčely jednotlivé scény, které jste viděli minulou neděli:

Na co se můžete těšit v dalším díle?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.