Co jste viděli toto úterý ve Svatbách v Benátkách?

Svatební salon upadne do menšího chaosu. Zrovna když se Petra Hřebíčková pokouší vymluvit krejčímu Zelenému, že má padáka, se ve dveřích zjeví Romeo. Island byl prý příliš depresivní. A do života Olgy zase přichází chaos.

Když se po vleklé nemoci na své pracovní místo vrací pan Zelený jako krejčí, za šicím strojem už sedí někdo jiný. Švadlena Jánská se chopila přešívání starých svatebních šatů tak, aby jim dodala nový šmrnc. Karel je naprosto překvapený a je mu jasné, že na pozici krejčího ve svatebním salonu končí. Nenechá si to vymluvit ani od Olgy a Loly. Ty se mu zapomněly ozvat, že Jánská funguje pouze jako výpomoc. Holky si prostě pěkně zavařily, protože krejčí jim nevěří. Smutek jde Karel zapít k paní Krejzové, jež se o něj postará a rozhodne se to dívkám ze salonu nedarovat.

Romeo se vrací

V salonu se náhle objeví Romeo. Odpočatý se svým kouzlem pozdraví nervózně Olgu, která nevěří svým vlastním očím. Jejich setkání je plné nervozity a očekávání. Romeo chce viditelně ve vztahu pokračovat. Olga nemá ani čas si to pořádne rozmyslet. Dohodnou se, že se Romeo večer zastaví na večeři.

Když Romeo ukazuje dvojčatům fotografie z Islandu objeví se mezi nimi i jedna, kde ho "někdo" fotil nahého. Romeo tvrdí, že to byl kamarád a o fotce netušil, Olga tuto informaci přijímá s velkým otazníkem. Má Romeovi po tom všem ještě věřit?

Během večeře do bytu vtrhne vytočený Filip, který je vzteky bez sebe, že se Romeo vrátil. Děti drsnou hádku opravdu špatně snášejí.

Z Ivana bude kutil, z Andy nedostudovaná umělkyně

Alespoň na televizních obrazovkách. Ivan zkrátka dostal po konkurzu nabídku, aby kutilský pořad moderoval. Ivan netuší, jestli se má do takové role stylizovat, nebo by bylo lepší počkat na charakterní roli v divadle. Jede se zeptat Mariky, která ho odbyde. Dozvěděla se, že Andy propadá ze tří předmětů a všechny dopisy ze školy před rodiči velice šikovně utajila. Andy chce na filmovou školu. U Drozdů nastane pořádné peklo!

PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ SESTŘIH Z ÚTERNÍHO DÍLU:

Sledujte Svatby v Benátkách v úterý na Primě ve 20.05!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.