Co jste viděli v 50. dílu? Olga poznala Kamilu. A došlo na slzy

Úterní Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15. Blonďatá single matka Olga bude mít trochu náročnější den. Setká se tváří v tvář s novou ženou Romea. A emoce zapracují na plné obrátky.

Olga má za poslední dobu práce nad hlavu. Konečně vyjde náročná svatba, ale těsně před oltářem zmizí nevěsta. Za všechno může vypečený svědek, který navedl kamarády, aby nevěstu ukradli. Nevěsta se však většinou unese během hostiny, ne těsně před oltářem. Zachraňovat nevěstu nakonec musí jít Lola s ženichem. Tím jejich povedený svatební den nekončí. Když už konečně dojde na svatební noc, ženich nejdříve nemůže rozepnout krásné svatební šaty, a pak zjistí, že v posteli jim leží opilý svěděk...

Olga se kromě náročné práce bude muset vyrovnat i s novou ženou Romea. Ta si drze s elegancí sobě vlastní přijde během obědové pauzy pro Romea. Olga se snaží s Kamilou trochu spřátelit, ale její snaha vyjde do trapného prázdna. Je vidět, že Olga svoji bývalou lásku ještě nemá vyřešenou.

Stejně tak těžké chvíle prožívá David, protože smíření s tím, že bude vychovávat cizí dítě, nepřijde ze dne na den. A tak se po cestě do práce mračí, jak ho popsala Dagmar, která si teď užívá pololetních prázdnin. Jeho syn Honza se dozvěděl, že Lenka nečeká jeho dítě. Jako správný puberťák zareaguje tak, že udělá scénu nejdříve Lence, kterou rozpláče, a Davida napadne, že mu neříká nic o svém životě.

Dr. Jonáš mezitím prožívá těžkosti profese zubaře. Pokousal ho mladý pacient takovým způsobem, že si musel objednat od Mariky jedno píchnutí tetanovky. U toho samozřejmě jako správný muž nezapomněl naříkat a zároveň umírat najednou.

Svatby v Benátkách uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.