Co jste viděli v 57. dílu? Děti Olgy se dozvěděli pravdu o svém otci

Tak dlouho se dospělí kolem dvojčat Olgy dohadovali o tom, kdy je správný čas říct dětem pravdu o jejich pravém otci, až to jedna ze seriálových postav vzala do svých rukou. A neskončí to vesele.

Pokračování Svateb v Benátkách jste mohli vidět na Primě ve čtvrtek ve 20.15. Tentokrát se můžete těšit na rozuzlení několika příběhů. Protože bublina konečně splaskla!

Eliška se rozhodla vzít spravedlnost do vlastních rukou a říct dvojčatům pravdu. Odchytila si je před školou a vzala do cukrárny, kde jim prozradila, že Filip je jejich pravým otcem. Dvojčata nechtějí o ničem slyšet, milují Josého. Běží za Olgou do svatebního salonu a zeptají se přímo. Olga jim řekne pravdu a děti se rozhodnou jednat. Jedou za Josém. Autem a sami. Jaká katastrofa na ně samořejmě zákonitě musí čekat, na to se podívejte ve videu:

Eliška všechno prozradila

Po autonehodě jsou všichni otřesení. Alois chce Filipa zabít, ale Olga je záhadným způsobem klidná. Filip se rozhodne vyčinit Elišce, která vůbec netuší, co způsobila. Filip jí vysvětlí, že o otcovství se hlásil jenom proto, že chtěl být s Olgou a chtěl mít její rodinu. Teď, když pochopil, že Olga už ho nikdy jako partnera chtít nebude, nechce se jim motat do života. Eliška nic nechápe. Rodina Drozdových chce po Filipovi znovu vidět testy DNA.

José mezitím zapíjí žal, protože se bojí, že dvojčata úplně ztratil. Marika už ho má plné zuby, musí se starat o Koridu, protože José je úplně opilý. Navíc brigádník Honza odchází a Kony přijala nového brigádníka z dětského domova.

Manželka Broma vyhodila

V čekárně u Davida Grábnera se objeví i žena Viktora Broma. Před několika týdny ho vyhodila z domova. Neustále jí chodily anonymní dopisy, že má Brom milenky. O dítěti Broma s Lenkou ví.

Lola mezitím plánuje svůj potrat. Před Milánkem hraje, že se nic neděje, v den potratu se vymluví na plánování svatby s klienty. Olga ji ve lži podpoří.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.