Co jste viděli v 63. dílu? Olga si zoopakovala noc, kterou zažila před deseti lety

Čtvrteční Svatby v Benátkách pěkně zamíchali s kartami veškerých postav. Jak to tak bývá i v reálném životě, když se zavřou jedny dveře, otevřou se dveře jiné. Pan Zelený konečně odhalil své city, zatímco José dostal kopačky od Mariky. Ivan však netuší, že se zjeví jeho minulost.

Čtvrteční 63. díl Svateb v Benátkách ukázal, jak jsou někdy naše životy plné proher, které jsou k dobru. O tom může vyprávět José, ale i Marika.

Návrat ke starým časům

Marika se konečně odhodlá říct Josému pravdu. Chce už nadobro zůstat s Ivanem, do kterého je zamilovaná jako na začátku vztahu. Aby ne, Ivan se totiž velice snaží. Jeho znovunalezená manželka přece nebude jezdit autobusem, Marika od Ivana dostane velice hodnotný dárek. Natáčení kutilského pořadu bylo přece jen k něčemu dobré!

Ivan má před sebou také svou vysněnou premiéru divadelního představení Cyrana z Bergeraku, kde hraje hlavní roli. Role se neuvěřitelně obával, nepomohlo mu ani to, že na premiéru se chystá celá rodina. Během oslavy divadelního úspěchu se však u jejich stolu objeví jeho devatenáctiletá exmilenka. Marika by v tu chvíli znovu vraždila. Rozhodí Julie jejich čerstvě obnovený vztah?

Lola je rozhodnutá

Lola je opravdu přesvědčená, že její sterilizace bude to nejlepší řešení. Olga se rozčílí a snaží se ji přemluvit, aby to nedělala. Lola ale ví, co od života chce, přestože Milánek už plánuje adopci. A Lola dokonce souhlasí.

Podívejte se i na další video, které vám prozradí víc:

Karel Zelený se konečně odváží

Galantní krejčí svatebního salonu prožívá momentálně muka, je tajně zamilovaný do své kolegyně švadleny. Heleně však přes ohromné dárky jeho záměr stále nedochází. A tak se Karel rozhodne svoje city doslova vyložit na stůl. Jak dopadne jeho vyznání?

José a Olga

Neustálé Maričino vyhýbání José už zcela pochopil, proto pro něj nebyla šokující zpráva, že se s ním Marika rozchází. Svěří se Olze, že chce odjet zpátky do Španělska. Ta ho však nechce pustit...a stráví s ním noc!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.