Co jste viděli ve 43. díle? Lenka konečně řekla Davidovi celou pravdu.

Po velice dramatických třech premiérových dílech se můžete těšit na čtvrteční díl, který bude zase o něco uvolněnejší, přestože i zde proběhnou zásadní momenty. Třeba ten, kdy se Lenka konečně rozhodne říct Davidovi celou pravdu, ale je toho daleko víc...

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě tento čtvrtek ve 20.15.

Lenka celý díl bojuje s černočerným svědomím, protože Davidovi neřekla celou pravdu. Těhotná sice je, ale ne s ním. Logicky se bojí jeho reakce, která tak jako tak nebude veselá, přestože se o budoucí maminku stará David přímo vzorově.

Lenka není osobou, která by takové životní situace řešila s přehledem, proto se rozhodne hodit všechnu vinu na Lolu, která ji do svatby tak trochu přinutila. Lola má však sama co dělat s Milánkem, který jí naznačí, že i on sám by rád dítě. Majitelka svatebního salonu o tom však nechce ani slyšet.

Romeo všechno zničil

Poté, co se od Olgy odstěhoval Romeo, se ti dva neviděli. Potkávají se až na svatbě, kam Romeo přichází pozdě. On sám konečně společně s matkou vyřešil problém s mafií a rozhodne se to říct Olze. Olga je překvapená, ale hlavně naštvaná. Romeo ohrozil její děti a nic ji neřekl! Se svým snoubencem už nechce mít nic společného.

Svatební fotograf se po dost zásadní hádce rozhodne svoji fotografickou stáž na Islandu opravdu vzít. Noc před tím navštíví Olgu, která má rozhodnout, jestli ho ještě chce vidět – pokud ano, nikam neodjede.

Zubař Jonáš má opravdu svérázné podmínky pro sestřičky

Marika mezitím hledá práci u svérázného zubaře Jonáše. Ten ji však upozorní na to, že to bude muset zvládnout i jinak než jako sestřička. Na sestřičky má totiž speciální požadavky. Stejně jako José, který svého uměleckého ducha nechá vyřádit na zařizování nové čajovny. Většina jeho okolí kroutí hlavou, ale on je nadšený, přestože ví, že o podnikání nic netuší.

A Ivan? Ten se rozhodne zapít svoji kariérní prohru (zase ho v seriálu zabili) v hospodě. Tentokrát ovšem s přítelem své dcery, Kájou. Těšte se na roztomilou scénu dvou neškodných opilců na cestě do postele.

Svatby v Benátkách uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.