Co jste viděli ve čtvrtečním 53. dílu? Viktor chce Lenku zpět

Čtvrteční Svatby v Benátkách jsou plné velice překvapivých momentů. Viktor Brom se evidentně zbláznil a rozhodl se, že Lenku miluje. José mezitím trpělivě čeká, jak se Marika rozhodne. Bude to Ivan, nebo on?

Překvapivý návrat Elišky otevírá několik otázek. Eliška se vrátila z Afriky. Filip o jejím návratu netuší, ale jedno ví jistě – Afrika jí velice prospěla. Nejen on se na novou Elišku nemůže vynadívat. Eliška během cestování nabrala zdravé sebevědomí a jiskru. Pryč je ta manželka, která se doprošuje svého manžela, aby s ní zůstal. Eliška má všechno vyřešené. Ale pro Filipa možná něco nového začíná...

Protančená noc s Ivanem

Marika s Josém stále nemluví, přestože se José znovu a znovu omlouvá. Během nepovedené svatební hostiny novomanželů Láskových se Marika v Koridě ukáže, ale celou noc tančí s Ivanem. José to trpělivě snáší. Je mu jasné, co se asi tak může dít v hlavě Mariky, která se v této chvíli možná rozhoduje o tom, jestli má Ivanovi odpustit. A Ivan se snaží, seč mu síly stačí. José se rozhodne, že o Mariku bude bojovat.

Viktor chce Lenku a její dítě

Těhotná Lenka bude mít teď starostí víc než dost. Během dne jí neustále volá a píše Viktor, který si na ni počká večer před domem, aby se jí mohl omluvit a hlavně jí říct, že s ní chce žít. Co se mu v životě asi přihodilo, že ve svých názorech na život obrátil o stoosmdesát stupňů?

Na exkluzivní sestřih, který uvidíte jen na webu, se podívejte tady:

Lenka má ovšem i další problém. Do ordinace si to totiž nakráčela krásná a svůdná studentka stomatologie, která se uchází u Davida o praxi. Lenka v ní vidí velkou hrozbu, ale Davida to samozřejmě ani nenapadne. Přijme ji s radostí.

Sledujte Svatby v Benátkách ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.