Co jste viděli ve čtvrtečním 53. dílu? Viktor chce Lenku zpět

Čtvrteční Svatby v Benátkách jsou plné velice překvapivých momentů. Viktor Brom se evidentně zbláznil a rozhodl se, že Lenku miluje. José mezitím trpělivě čeká, jak se Marika rozhodne. Bude to Ivan, nebo on?

Překvapivý návrat Elišky otevírá několik otázek. Eliška se vrátila z Afriky. Filip o jejím návratu netuší, ale jedno ví jistě – Afrika jí velice prospěla. Nejen on se na novou Elišku nemůže vynadívat. Eliška během cestování nabrala zdravé sebevědomí a jiskru. Pryč je ta manželka, která se doprošuje svého manžela, aby s ní zůstal. Eliška má všechno vyřešené. Ale pro Filipa možná něco nového začíná...

Protančená noc s Ivanem

Marika s Josém stále nemluví, přestože se José znovu a znovu omlouvá. Během nepovedené svatební hostiny novomanželů Láskových se Marika v Koridě ukáže, ale celou noc tančí s Ivanem. José to trpělivě snáší. Je mu jasné, co se asi tak může dít v hlavě Mariky, která se v této chvíli možná rozhoduje o tom, jestli má Ivanovi odpustit. A Ivan se snaží, seč mu síly stačí. José se rozhodne, že o Mariku bude bojovat.

Viktor chce Lenku a její dítě

Těhotná Lenka bude mít teď starostí víc než dost. Během dne jí neustále volá a píše Viktor, který si na ni počká večer před domem, aby se jí mohl omluvit a hlavně jí říct, že s ní chce žít. Co se mu v životě asi přihodilo, že ve svých názorech na život obrátil o stoosmdesát stupňů?

Na exkluzivní sestřih, který uvidíte jen na webu, se podívejte tady:

Lenka má ovšem i další problém. Do ordinace si to totiž nakráčela krásná a svůdná studentka stomatologie, která se uchází u Davida o praxi. Lenka v ní vidí velkou hrozbu, ale Davida to samozřejmě ani nenapadne. Přijme ji s radostí.

Sledujte Svatby v Benátkách ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.