Co jste viděli ve čtvrtečním dílu? Olga odtajnila tajemství

Svatby v Benátkách zasáhne smrt. Tentokrát se naštěstí nejedná o úmrtí lidské, ale zvířecí. Papoušek Colombo se otrávil, a tak mu Drozdovi uspořádají pohřeb. Marika bojuje se zubařem Jonášem a Olga vám odtajní další tajemství. Podívejte se na exkluzivní sestřih ze čtvrtečního dílu.

Svatby v Benátkách uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Ačkoliv by se podle pohřbu mohlo zdát, že půjde o díl smutný, nenechte se mýlit. Čeká na nás několik vtipných situací, o které se postará nejen svérázný dr. Jonáš. Stačí vám malá nápověda, že Ivan se bude pokoušet vytvořit budku pro ptáky?

Ivan se totiž rozhodne vzít nabídku, kterou dostal od televize. Překonal svoje ego a zašel na konkurz televizního pořadu pro kutily. Jeho úkol bude před kamerou odmoderovat a během té doby ztlouci budku. Jak to dopadlo? Tak to už uvidíte ve čtvrtek.

Dana Batulková jako nová hvězda seriálu

Dana Batulková se představí v nové roli švadleny Jánské. Lola ze svatebního salonu si neví rady se starými, ale drahými svatebními šaty, které by potřebovaly nový šmrnc. Na to si Romeova matka pozve švadlenu Jánskou, která má návrhářský talent.

Když zubaře bolí zuby?

Davida Grábnera postihne bolest zubů. Jak to vypadá, když zubaře bolí zuby? Můžeme vás uklidnit, že se chová úplně stejně jako my ostatní – odkládá návštěvu zubaře, jak jen může. Nakonec mu nezbyde nic jiného, než poprosit zubaře Jonáše z vedlejší ordinace, aby mu udělal plombu. Akce záchrany zubaře se ovšem neobejde bez hysterických scén a žabomyších sporů.

Davidův syn Honza se také překvapivě objeví u Dagmar doma během pracovního týdne. Dagmar nechápe, co se děje, nakonec z Honzy dostane, že mu nezbývají peníze na studentský privát. Dagmar mu navrhne, aby si našel brigádu. Honza nakonec ještě ten večer skončí v Josého baru Corida. José má totiž práce až nad hlavu, nestihl ještě nikoho shánět na výpomoc. Nemá ani čas na malování, ale možná je to proto, že se chce co nejvíce zaměstnat od myšlenek, že není otcem dvojčat.

Pro papouška Colomba sice zařídí smuteční obřad na statku, ale během slavnostní večeře, kdy přijíždí Olga, se chová divně. Něco se děje. Jak uvidíte v poslední scéně tohoto dílu, něco se děje i s Olgou.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.