Co jste viděli ve čtvrtek? Romeo poznal pohlednou Kamilu

Máme pro vás exkluzivní sestřih, který vám ukáže pár scén ze čtvrtečního dílu. Olga dostane od poslíčka kytici, ale netuší od koho je. A Roman? Ten se v posilovně seznámí s novou ženou.

Olga je stále naštvaná za to, co se stalo v kuchyni minule. Jak se tak říká, na smetišti se potkali dva kohouti. Filip a Romeo se v úterním dílu porvali před dětmi a dvojčata to špatně nesla. Olga má všeho dost. Slunce nesvítí ani u vždy usměvavého Josého, kterého chce Krejzová vyplatit, aby odjel zpátky do Španělska a dvojčata jako otec nechal na pokoji. Poprvé uvidíte Josého pořádně vytočeného. Korunu tomu nasadí ještě dr. Jonáš, který ve chvíli, kdy vejde José do ordinace, Mariku pleskne po pozadí. A José už se neudrží.

Olze přijde bohatá kytice rovnou do svatebního salonu, ale není podepsaná. Automaticky počítá s tím, že je to Romeova práce. Ten však o ničem neví a ještě navíc začne žárlit. On sám přitom v posilovně potká velice pohlednou ženu, která mu tvrdí, že už se odněkud znají.

Pohlednou Kamilu vezme do Koridy, tam ovšem probíhá oslava, kde jsou všichni včetně Olgy s dětmi. Olga je doprovodem Romea mírně řečeno zaskočená.

Krejčí Zelený se začíná profesionálně sbližovat v salonu se švadlenou Jánskou. Ti dva si dokonce sednou na skleničku do baru Korida. Paní Krejzová začíná žárlit a pořádně na sobě zapracuje, aby jí to slušelo při benefičním večeru, který pořádá Milánek. Karel si však bohužel žádné změny nevšimne. A oheň je na střeše.

Lola se stále trápí tím, že po ní chce Milánek dítě. Ona sama nikdy žádné dítě nechtěla. A David Grábner své utajované otcovství konečně chytne za pačesy a rozhodne se svému Honzovi trochu vyhubovat. Honza se totiž zapomněl zmínit, že místo vysoké školy tráví čas jako pomocná síla v baru Korida.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.