Co se děje? Máš někde manželku s dětmi, vyšiluje Olga

Svatby v Benátkách – Josého přiznání Olze

José plánuje s Romeem pro rodinu Drozdových velké překvapení. O překvapení neví ani Olga? A José je velice vyhýnavý...Co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách? Podívejte se na jednu ze scén už teď.

José plánuje důležitou večeři, kde chce oznámit velkou věc. Chce pozvat celou rodinu Drozdů a shání i skvělou kuchařku. Nakonec mu pomůže Ivan se svými televizními kontakty. Karolína Kamberská, která měla v televizi Prima svůj vlastní vařící pořad, nakonec Josému vytrhne trn z paty.

"Měl bys to říci alespoň Olze!"

José plánuje všechno udělat tajně, pak mu ovšem svědomí nedá. Romeo ho přemluví, aby to řekl alespoň Olze. Na celou scénu v ložnici u Olgy se můžete podívat už teď. Olga je z Josého podivného chování na první dobrou velice vystrašená. "To máš někdě děti a manželku, nebo co," ptá se vyděšeně Josého.

Ten jí odhalí celou pravdu a důvod, proč pořádá tak utajený večírek.

Podívejte se na celou scénu!

Svatby v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.