Co se děje? Máš někde manželku s dětmi, vyšiluje Olga

Svatby v Benátkách – Josého přiznání Olze

José plánuje s Romeem pro rodinu Drozdových velké překvapení. O překvapení neví ani Olga? A José je velice vyhýnavý...Co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách? Podívejte se na jednu ze scén už teď.

José plánuje důležitou večeři, kde chce oznámit velkou věc. Chce pozvat celou rodinu Drozdů a shání i skvělou kuchařku. Nakonec mu pomůže Ivan se svými televizními kontakty. Karolína Kamberská, která měla v televizi Prima svůj vlastní vařící pořad, nakonec Josému vytrhne trn z paty.

"Měl bys to říci alespoň Olze!"

José plánuje všechno udělat tajně, pak mu ovšem svědomí nedá. Romeo ho přemluví, aby to řekl alespoň Olze. Na celou scénu v ložnici u Olgy se můžete podívat už teď. Olga je z Josého podivného chování na první dobrou velice vystrašená. "To máš někdě děti a manželku, nebo co," ptá se vyděšeně Josého.

Ten jí odhalí celou pravdu a důvod, proč pořádá tak utajený večírek.

Podívejte se na celou scénu!

Svatby v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.