Co se stalo v 58. dílu? Přežila Eliška?

Čtvrteční díl Svateb v Benátkách byl pěkně napínavý. Eliška po agresivní hádce s Olgou upadla ze schodů a zranila se. Je to vážné? To uvidíte už v úterý ve 20.15 na Primě.

Eva Krejzová se rozhodla dostat Karla zpátky a využila k tomu i situace s Eliškou, která skončila po vážném úrazu v nemocnici. Když se hádala s Olgou, daly si obě dvě pár facek a Olga do ní dokonce strčila a odešla. Olga vůbec netuší, že se s Eliškou něco stalo. Dozví se to až díky Evě Krejzové, která se šla svěřit Karlovi, že Elišku našla v bezvědomí u vchodových dveří.

Olga je plná strachu a netuší, co bude dělat. Rozhodla se svěřit se Marice, která kdysi pracovala v nemocnici, aby zjistila o Elišce jakékoliv informace. Eliška má podle všeho otřes mozku, naraženou ruku a pár nepříjemných modřin. Nikdo ovšem netuší, že tohle všechno jí způsobila Olga.

Eva Krejzová chce vydírat

Eliška se svěří Evě Krejzová a Eva se rozhodla Olgu vydírat. Chce na ni podat trestní oznámení, aby ji mohla vydírat. Olga jim pak bude půjčovat děti bez problémů. Filip nejdříve odporuje, ale poté poslechne maminku.

David hledá novou sestřičku

Davidova Lenka má zdravotní potíže a rozhodla se jít na kontrolu ke gynekologovi. Do ordinace se vrací v slzách. Doktor jí oznámil, že má rizikové těhotenství a může přijít o dítě. David si bude muset vystačit se svou flirtující praktikantkou. A bude muset hledat novou zdravotní sestru.

Lola se rozhodla na potrat opravdu jít. Otec dítěte, Milánek, nic netuší, rekonvalescenci se rozhodla strávit u Olgy, aby se jí nikdo na nic neptal. Nakonec se však zeptala Olga. Lola jí prozradila opravdový důvod, proč děti nechce.

EXKLUZIVNÍ SESTŘIH JEN NA WEBU:

Svatby v Benátkách uvidíte v úterý na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.