Seriály a filmy

26. listopadu 2014 18:00

Petra Kloidová

Co se stalo v posledním dílu ve Svatbách v Benátkách?

Ve čtvrtek ve 20.15 na Primě jsme vysílali poslední díl Svateb v Benátkách. To je sice smutná zpráva, ale dobrá zpráva je to, že vás tentokrát čeká o půl hodiny více příběhu než obvykle.

Jak se zakončila první série Svateb v Benátkách? Děje se toho přece tolik. My vám prozradíme několik zásadních momentů

Davidova tajná svatba

David spolupracuje s Lenkou dál, přestože mu svou nevěrou s Bromem ublížila. Ta se pomalu a bolestivě odmilovává poté, co viděla jeho milou manželku a zjistila, že Viktor to s ní vážně rozhodně nemyslel. Toho se snaží využít stále zamilovaný David, který chce Lenku zpátky. Pokusí se ji získat zpět. Ovšem "grábnerovským způsobem". Lenka se ovšem právě teď nemůže vázat, pochopila, že její počínání s Viktorem má svoje důsledky, které musí nejdřív vyřešit.

Přestože Lenka Davida odmítá, rozhodne se jí uspořádat svatbu, po které Lenka tolik toužila. Všechno je tajné, David musí sám vybrat i svatební šaty!

Olga hledá syna, ale i otce a za chvíli bude hledat i Romea

Olga se rozhodne použít právní kroky proti chování Filipa, který dětem bez dovolení odstřihl vlasy, aby je poslal na testy otcovství. Naštvaná blondýna se nehodlá nechat zkoumat kvůli Filipovi, i když sama má pochybnosti o otci dvojčat. Dvojčata se na druhou stranu nechtějí moc smířit s tím, že by si Olga měla brát Romea. Zvlášť Dan přemlouvá maminku, aby si vzala Josého. Dan je na Josého upnutý natolik, že se rozhodne z domova utéct. Když se Dan nedostane domů, Olga zalarmuje Romea, Filipa a celou Špičku. Podaří se malý Dan najít? A proč utekl z domova?

Ten důvod dělá Olze obrovské vrásky. Dojde i na slzy. Kromě toho Romeo vyhraje fotografickou soutěž a získá půlroční kurz na Islandu. Vydrží jejich vztah?

Navíc, Filipovi přijde výsledek testů otcovství...

Svatba na Špičce

Ke svatbě Boženky a učitele Viléma nakonec opravdu dojde. Aby nemusel Alois se zlomenou nohou nikam docházet, svatba se udělala rovnou na dvorku statku u Drozdů. Na Špičce je po svatbě ovšem dost hustá atmosféra. Ivanova Julie dostala roli pohádkové princezny. Zapomněla se ovšem zmínit, že vedlejší roli dostal její bývalý přítel. Ivan se to dozví a po drsné hádce ji vyhodí ze statku. A bláhově si myslel, že se k němu Marika vrátí...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.