Co udělat, když máte na kontě poslední stovku a živíte dva hladové krky?

Ivana Drozda v druhém díle vyhodí ze seriálu, jehož příjem tvoří podstatnou část rodinného rozpočtu. A tak za vydatného dramatu odejde sám. Doma se ho však pokusí srazit realita (v roli manželky Mariky) na kolena. Ivan si svoji "hlavu v oblacích" však ukrást nenechá. Podívejte se na vtipné video.

Ivan je pan herec. Alespoň si to myslí on sám a jeho maminka. Jelikož ho herectví na divadelních prknech neuživí, musí brát role v seriálu jako jakýkoliv jiný český herec. Ale i tam je řevnivost. Scénáristky ho nenápadně "vypsaly" ze scénáře. Ivan by měl skončit pod koly seriálové tramvaje. A to všechno proto, že jeho ambiciózní kolega spal s kretaivní producentkou. Aby toho nebylo málo, že má vyhazov, se dozví ve chvíli líčení od vizážistky, která neví, že Ivan neví. Není se čemu divit, že Ivan ztropil scénu hodnou "drama queen", kterou je třeba opravdu vidět:-)

Hysterickou scénu Ivana můžete vidět tady:

Když se hrdý sám na sebe vrací domů, čeká na něj ustaraná Marika, která mu dělá managerku. Ivan ji slavnostně oznámí, co právě udělal. Nicméně se trochu přepočítal. Představte si, že by se Ivan přátelil se zubařem Davidem Grábnerem. To by byla katastrofa!

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách můžete vidět každou neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.