Co umí jedna zatoulaná ponožka? Filipovi a Olze ztuhne úsměv

Jedna obyčejná pruhovaná ponožka dokáže vytvořit takový řetezec událostí, že by je nevymyslel ani ten největší fantasta. Vy se budete smát, Filipovi, Olze a Davidovi ztuhne úsměv. Co se bude dít v neděli ve 20:15 na Primě?

Ještě před tím, než se začne pomalu rozjíždět zábavná situace s ponožkou, se na statku dějí úplně jiné situace. Pošťačka přinesla dopis od tajemného adresáta. A ještě k tomu se jedná o dopis milostný. Vypadá to, že někdo v domě má svého nápadníka. Romantické vyznání lásky si přisvojí Andy, která předpokládá, že je to omluva Huga za jeho nemožné chování minule. Jenže pak se zjistí, že adresátka těchto romantických slov je úplně jiná dívka či žena...

Na Filipa s Olgou to málem praskne!

Už v minulém díle jste mohli vidět, že si paní Krejzová začala všímat vztahu Filipa a Olgy. Tentokrát to však málem praskne. Paní Krejzová najde v novém bytě zapomenutou pruhovanou ponožku. Na Filipa ihned uhodí, že si do bytu tahá jiné ženy. Ale Filip z toho bravurně vybruslí tak, aby on vyšel bez újmy. Pořádné nervy však připraví někomu jinému...

Vztah Filipa s Olgou se zase ztrácí v mraku pochybnosti. Rozvod se díky Filipovi neustále protahuje a Olga už neví, kudy kam. Hádají se. Olga začíná mít starosti o svého syna. Ten už jenom při pomyšlení na fotbal zvrací a zároveň prozrazuje Olze svůj talent. Umí perfektně kreslit a Olga si toho vůbec nevšimla!

Večer po škole se domů nevrátila náctiletá Andy. Celý den je nezvěstná... Co se stalo?

To uvídíte na Primě ve 20:15 již tuto neděli!

Podívejte se na náš exkluzivní sestřih!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.