Co uvidíte v úterý? Do milostného trojúhelníku se vloží Eva Krejzová

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v šestnáctém dílu?

Vypadá to, že mezi Filipem a Olgou je nadobro konec. Olga o Filipovi nechce ani slyšet. O jeiich vztahu se dozví i Eva Krejzová. A ta nenechá vinu na rozbitém manželství jen tak!

Na vesnici mají show

Zatímco se v Benátkách připravuje pomsta, Alois si na vesnici po své slavné eskapádě s venkovským učitelem užívá své. Celá vesnice se baví nad žárlivou scénou, kterou jste mohli vidět v minulém díle. Jenže nikdo z nich také nepochopil, že Alois je stále vytočený do běla, a tak mu pověšené parohy jelena na vratech jeho statku vtipné rozhodně nepřijdou. V záchvatu vzteku tak na nebystrý dotaz Ivana odvětí, že ty parohy má od Mariky.

Ivan sice stále udržuje milostný poměr s Lolou (pořád se scházejí tajně v kanceláři svatebního salonu), ale poťouchlá poznámka Aloise ho nenechá spát. Je mu Marika opravdu nevěrná? Rozhodne se zeptat i vlastní matky.

José se vrací a Krejzová útočí

Manželka Filipa se rozhodne říct celou pravdu vlastní tchyni, které se vždycky obávala. Filip totiž zmizel a nepřišel domů. Když Eva Krejzová uslyší, co udělala Olga Drozdová s manželstvím jejího syna, rozhodne se rázně jednat. Jako smyslu zbavená vtrhne do svatebního salonu a Olgu majzne po hlavě šanonem.

Olze mezitím v nejhorších časech pomáhá Romeo, ale i José. José se vrátil a pomáhá hlídat děti. Hlavně pro malého Dana má José slabost kvůli jeho nadání ke kreslení. Mají toho hodně společného. Filip na Josého nehorázně žárlí, děti s ním totiž nechtějí odjet ani na fotbalový trénink.

Sex nanečisto

S náctiletou Andy to taky pěkně tříská. Andy se do vztahu s vnukem krejčího rozhodla skočit po hlavě. Zdá se, že má o dost víc sexuálních zkušeností než Kája. Pro Káju by to bylo poprvé, a tak se rozhodne pro sex nanečisto. Zavolá si eskort...

Sledujte Svatby v Benátkách každé úterý a čtvrtek ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.