Co uvidíte v úterý? Olga se dozví, že Filip s Eliškou čekají dítě

Svatby v Benátkách – Co uvidíte ve čtrnáctém díle?

Situace ve vztahu Filipa a Olgy se začíná zase přiostřovat. Je to jako v reálném životě, když si myslíte, že už jste z nejhoršího venku, stane se další věc, která vás srazí na kolena. A pro Olgu je taková překážka Filipovo dítě.

Nebylo tomu tak dávno, kdy Olga vysvětlovala Lole, že kdyby měl Filip děti, situace by byla úplně jiná. O Filipa by se totiž ani nepokoušela, ale bezdětný, ač zadaný milenec je něco zcela jiného. Rozbíjet někomu rodinu? Na to Olga nemá ani pomyšlení. Přitom Filip udělal jeden velký krok hodný chlapa. Elišce konečně řekl, s kým má poměr. Ta zpočátku vůbec nerozumí tomu, co se děje. O žádné milence totiž neměla ani ponětí. Filip se nabídl, že Elišce s dítětem nechá prostorný dům, a o oba dva se postará, ale žít bude s Olgou.

S taškou věcí se znovu stěhuje k Olze, která ho přivítá s otevřenou náručí. Chyba lávky. Jak totiž zareaguje Olga, když se dozví, že Filip čeká svého prvního potomka a jeho matku chce opustit? Na to se musíte podívat příští úterý na Primě ve 20:15!

Svatební salon nabídne životních dramat okořeněných špetkou humoru daleko více. Lola stále řeší milionářku Suši, která si bere mladíka Milánka. Suši totiž chce mít za každou cenu svoje šaty z Barcelony. Do těch se však zamilovala Olga a nechce je vrátit. Lola proto bude muset vymyslet další výmluvu a omluvu pro to, že šaty nakonec nebudou. Ale Suši o tom nechce ani slyšet a chce rozvázat smlouvu se svatebním salonem.

Romeo má tři dny na to, aby v budoucích manželech rozpoutal vášeň

Lola se také dozví, že Romeo udržuje poměr s paní analytičkou, která má u nich objednanou svatbu. Tuto dvojici jste mohli vidět tady. Romeova milenka tvrdí, že se vdávat nebude. Romeo má tři dny na to, aby dal jejich "analytický" vztah do pořádku a půjčí si na to Olgu...

Svatby v Benátkách uvidíte už v úterý ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.