Co uvidíte ve čtvrtek? Anita zemřela a nechala Lole tajný úkol

Co uvidíte ve čtvrtek na Primě ve Svatbách v Benátkách? Po pár pohodových dílech se můžete těšit na několik překvapivých a dramatických situací. Tentokrát s postavami, u kterých byste to nečekali.

Drama střídá drama. Anita si minulý díl odžila svůj poslední večírek v životě. V noci zemřela. Milánek je úplně zlomený, nicméně FIlip mu pomůže alespoň trochu na nohy. Anita si totiž pro své blízké připravila malé převapení, stejně tak jako pro svatební salon.

Už na její oslavě jste mohli vidět, že o "malou laskavost" poprosila Filipa. Milánek si vždycky přál krytý bazén, a to je poslední dárek od Anity. Když se vdovec dostane i do svatebního salonu, s kterým chce uspořádat stylovou mši pro Anitu, dostane Olga i Lola od zámožné milionářky malý dárek. Olze se vrátí její vysněné svatební šaty, které musela za dramatických situacích kdysi přenechat Anitě. Zatímco na Lolu měla Anita malou prosbu. Podívejte se na video, kde se vše dozvíte.

Když se berou sourozenci

Olga s Lolou řeší svatbu klientů z dětských domovů. Ti sice nemají tolik peněz, nicméně si nakonec svatbu přímo ve svatebním salonu objednají. Při řešení formalit si však Lola všimne, že se jméno, rok a adresa obou otců podezřele shodují. Znamená to snad, že obě děti mají stejného otce?

Dvojčata Olgy zatím stále prožívají prázdniny se svým novým a dobrodružným otcem, který je tak šílený, že nezkazí žádnou legraci. Poslední dny prázdnin tak tráví na Špičce u babičky s dědou. Za Olgou a speciálně za Romeem se jim moc nechce. Malý Dan dokonce udělá scénu v naprosto nevhodnou dobu!

Alois se mezitím tajně připravuje na oslavu rubínové svatby. Libuše si přeje už čtyřicet let norkový kožich, Alois má však lepší nápad! Koupí nošený kožich na čerty za rovné čtyři stovky: "Libuška má smysl pro humor, proto jsem si ji také vzal!"

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.